Vse ponudbe
Sobe so opremljene z zakonsko posteljo, omaro, komodo, trosedom, foteljem in mizico, sistemom Inteligentnih sob za enostavno in pametno upravljanje z energijo, ogrevanjem in hlajenjem, telefonom z direktno linijo, SAT TV, Wi-Fi, kopalnico s prho, WC-jem, sušilcem za lase, sefom, mini hladilnikom, higienskimi in kozmetičnimi dodatki...
Na voljo so apartmaji tipa 2 + 2, ki vključujejo dnevno sobo z dvema dodatnima ležiščema, kuhinjo, jedilnico ter prostorno teraso ali balkon. Vse enote so opremljene z ogrevanjem, nekatere tudi s klimatsko napravo, satelitsko televizijo in internetno povezavo. Kuhinje so opremljene s posodo, priborom, hladilnikom, zamrzovalnikom (50 l) in aparatom za kavo. Spalnice imajo dve postelji (ena zakonska), s skupno površino 15–20 m², odvisno od apartmaja.
Mobilne hiške so moderno opremljene z zasebno kopalnico s tušem in wc-jem, klimatsko napravo, LED TV, popolnoma opremljeno kuhinjo in teraso z mizo in stoli ter ležalniki. Terme Jezerčica so odlična izbira za tiste, ki iščejo vrhunski kamp v kontinentalnem delu Hrvaške. Obstaja tudi območje za praznjenje in čiščenje kemičnih stranišč v avtodomih in v kamp hiškah. Hišni ljubljenčki so dobrodošli, gostje pa imajo na voljo tudi prostor za nego hišnih ljubljenčkov.
Dvoposteljna soba s pogledom na mesto ali morje - Po preživetem dnevu na plaži ali na izletih se sprostite v prijetno ohlajenih sobah, ki so opremljene z veliko udobno posteljo, SAT TV-jem in telefonom. Posebno pozornost so namenili notranji dekoraciji sob. iz sob lahko gostje uživajo v edinstvenem pogledu na ladje, sončne zahode, prelepe lesene strehe in stare kamene hiše v starem delu mesta.
Konopljina iža je hiška, ki kliče po pozornosti zaradi arhitekturne zasnove, načina izgradnje iz konoplje in naravnih materialov ter edinstveni notranji razporeditvi. Konopljina iža ponuja predprostor, ki ima štiri barske stole in mizo. Ko pridete v hišo najprej zagledate stopnice, ki vodijo do postelje v zgornjem delu hiške. Popolnoma opremljeno kuhinjo, prekrasno – unikatno kopalnico s tušem in dnevno sobo z raztegljivim kavčem. Po stopnicah navzgor se pride do postelje, ki ponuja popolno udobje, saj je pogled skozi stekleno sprednjo steno, usmerjen naravnost v nebo. Ponoči se tako lahko gleda zvezde. Hiša ponuja tudi uporabo bazena, jacuzzija ter savne. Če si želite pobeg od vsakdana v nekaj posebnega, je to prava stvar.
Sobe: V Kozjanskem dvoru je na voljo 28 ležišč. Na voljo so dvoposteljne, triposteljne in štiriposteljne sobe. Vse sobe so nekadilske. Sobe so standardno opremljene: lastna kopalnica, klimatska naprava, tuš kabina, TV.
V udobnih lesenih hišicah, ki sledijo edinstveni arhitekturi pravih pastirskih bajt, vam bodo vonj po lesu, domačnost in pogled skozi okno, pričarali pravljično vzdušje. Lesene hiške so primerne za do 5 oseb. 1 oseba spi na raztegljivem kavču. Hišice (velikosti 30 m²) vključujejo kuhinjo z jedilnim kotom, predel z raztegljivim kavčem, spalnico z zakonsko posteljo v zgornjem nadstropju, lastno kopalnico s prho, brisače in posteljnino. Hišice so izredno prostorne, a njihovo veliko okno vam bo omogočalo čudovit razgled izven hišice, tako da se boste lahko spočili na zelenih površinah v družbi srnic.
Vse sobe so opremljene s televizijo s kabelskimi programi, klimatsko napravo, brisačami in kopalnimi plašči ter imajo lastno kopalnico. Večina sob ima tudi balkon ali teraso, kar zagotavlja dodatno udobje med bivanjem.
Dvoposteljne sobe v hotelu Boni so prostorne, udobne sobe, opremljene z ekskluzivnim pohištvom. Vse sobe imajo teraso/balkon, zakonsko posteljo, možnost dodatnega ležišča, velikost zakonske postelje 180*200 cm. Sobe so opremljene z lastno kopalnico s tušem, pisalno mizo, mini barom, sefom in LCD TV. Sobe gledajo na hotelsko travnato območje ali bazen na urejenem dvorišču, obdanem s sončno teraso.
Dvoposteljne sobe v hotelu Boni so prostorne, udobne sobe, opremljene z ekskluzivnim pohištvom. Vse sobe imajo teraso/balkon, zakonsko posteljo, možnost dodatnega ležišča, velikost zakonske postelje 180*200 cm. Sobe so opremljene z lastno kopalnico s tušem, pisalno mizo, mini barom, sefom in LCD TV. Sobe gledajo na hotelsko travnato območje ali bazen na urejenem dvorišču, obdanem s sončno teraso.
Sobe imajo lastno kopalnico (s tušem), stranišče, TV, zakonsko posteljo, omaro, pisalno mizo, fotelj, stol in Wi-Fi. V vsaki sobi je na voljo hladilnik. Nekatere sobe ponujajo pogled na vrt.
Sobe in namestitev: Hotel ponuja različne tipe sob – od ugodnih skupnih sob do zasebnih hotelskih sob z lastno kopalnico. Vse sobe so moderne, čiste in udobne, vključno s posteljnino in brisačami. Brezplačen hitri Wi-Fi je na voljo v celotni stavbi, možna pa je tudi pozna odjava (late check-out). Hišni ljubljenčki so prav tako dobrodošli.
Sobe: Hotel ponuja sodobne, dobro opremljene sobe, kjer se lahko sprostite po dnevu raziskovanja mesta.
Sobe: Sodobne in prijetne sobe nudijo sproščujoč počitek po dnevu raziskovanja mesta.
Mobilne hiške se nahajajo v Big Berry resortu, ki se nahaja v čudoviti Beli krajini ob reki Kolpi v Sloveniji. Hiška je polno opremljena in ima neposreden dostop do reke Kolpe!Mobilna hišica Magnolia BB2 (34 m2) lahko sprejme največ 2 osebi. Hiška je klimatizirana in opremljena s spalnica s posteljo 200 x 200cm, kopalnico s tušem in WC, osrednjim prostorom s kavčem in polno opremljeno kuhinjo, s hladilnikom in zamrzovalnikom, pomivalnim strojem, mikrovalovno pečico ter pametno televizijo. V hiško je možno namestiti otroško posteljico.Uživate lahko tudi na veliki pokriti terasi, z mizo s stoli, žarom in prostorom za druženje ter masažno kadjo (proti doplačilu). Vse hiške imajo pogled na reko Kolpo.
Prenovljene, klasično opremljene Standard dvoposteljne sobe so udobne in merijo 25 m2 ter so primerne za družine do 2 odrasli osebi in 2 majhna otroka. Vse sobe imajo balkon, klimatsko napravo, moderno kopalnico s tušem in sušilcem za lase, LCD TV in mini bar. Sobe in balkoni so nekadilski, barvne sheme sob so različne.
Royal soba z zakonsko posteljo, 24–26 m², klimatizirana, s pogledom na grad Nádasdy in arboretum Sárvár. V sobi so brezplačno na voljo mineralna voda, štiri vrste čajnih vlaken in kopalni plašč. Soba ima zakonsko posteljo (180 × 200 cm).
Dvoposteljne sobe Landgut Classic se nahajajo v novejšem, skrbno arhitekturno usklajenem domu Haus Windmühle, kjer prevladujeta svetlost in prostornost. Več prostora za dobro počutje, tako v sobi kot v kopalnici, preplavljene s svetlobo, opremljene s sodobnim svetlim pohištvom iz masivnega lesa – tako se predstavljajo sobe Landgut. Kopalnica, WC, sušilec za lase, satelitska televizija, regionalno založen minibar, brezplačen brezžični internet, individualno nastavljivo ogrevanje in najkrajša pot do novega Althof VinoSPA zagotavljajo, da lahko uživate v svojem bivanju.
Standardna dvoposteljna soba: Prostorna in udobna soba za 2 odrasla in 1 otroka (na dodatnem ležišču). Vključuje nastavljivo ogrevanje in klimatsko napravo, televizor z madžarskimi in mednarodnimi programi, telefon, minibar, kopalnico s tušem, sušilnik za lase, zakonsko posteljo, pisalno mizo s stoli in jedilno mizo.
Sobe: Svetle in udobne sobe na različnih nadstropjih nudijo prijetno bivanje po dnevu raziskovanja mesta.
Vse nastanitvene enote so opremljene z Wi-Fi-jem, klimatsko napravo, zasebno kopalnico s tušem, udobnimi posteljami ter osnovno opremo za prijetno bivanje. Gostom so na voljo tudi TV in prijeten prostor za sprostitev.
Vse nastanitvene enote so opremljene z Wi-Fi-jem, klimatsko napravo, zasebno kopalnico s tušem, udobnimi posteljami ter osnovno opremo za prijetno bivanje. Gostom so na voljo tudi TV in prijeten prostor za sprostitev.
Sobe v hotelu A&O Frankfurt Galluswarte so opremljene v sodobnem slogu. Vse sobe imajo lastno kopalnico s prho, toaletne potrebščine in sušilec za lase. Na voljo je tudi oprema za peko na žaru. V preddverju in baru lahko uživate v satelitski televiziji, ki predvaja različne športne kanale, na voljo pa je tudi prostor za druženje in pa knjižnica.
Sobe in enote: Resort ponuja 50 ločenih enot, vsaka s svojim apartmajem. Sobe so opremljene s teraso ali balkonom, klimatsko napravo, zasebno kopalnico z WC-jem, čajno kuhinjo, hladilnikom, TV s satelitskimi programi in brezplačnim Wi-Fi. Na voljo je tudi parkirišče.
Mobilne hiške se nahajajo v Big Berry resortu, ki se nahaja v čudoviti Beli krajini ob reki Kolpi v Sloveniji. Hiška je polno opremljena in ima neposreden dostop do reke Kolpe!Mobilne hišice Magnolia (24 m2) lahko sprejmejo največ 4 odrasle osebe in 2 otroka. Hiške so klimatizirane in opremljene z dvema spalnicama (spalnica s posteljo 160 x 200 cm in soba s posteljo 140 x 200 cm), kopalnica s tušem in WC, s sedežno (možnost raztezanja v manjšo posteljo), osrednjim prostorom z mizo, polno opremljeno kuhinjo, s hladilnikom in zamrzovalnikom, pomivalnim strojem ter televizijo.Uživate lahko tudi na veliki pokriti terasi, z mizo s stoli, žarom in prostorom za druženje. Vse hiške imajo pogled na reko Kolpo.
Sobe: V A&O Hamburg City so na voljo svetle, nekadilske sobe z lastno kopalnico. Sobe so opremljene s sodobno opremo.
Hotel Central 4* ponuja udobno namestitev v 46 sodobno opremljenih sobah za 2 do 6 oseb. Sobe imajo balkon s pogledom na naravo, TV, kopalnico in brezplačno parkirišče. Gostom so na voljo tudi restavracija z domačo kulinariko ter konferenčna dvorana za poslovna srečanja in dogodke.Lux apartmaji 4* se nahajajo v mirnem delu centra in ponujajo prostorno namestitev za 6 do 10 oseb. Vsak apartma ima dve spalnici, dve kopalnici, kuhinjo, jedilnico, dnevni prostor ter teraso s pogledom na center. Gostom sta na voljo tudi dva brezplačna parkirna mesta.
Hotel Zagreb razpolaga s 104 udobnimi sobami in 9 apartmaji. Sobe so dvoposteljne, klimatizirane s kopalnico, TV-jem in čudovitim pogledom na otok Pag (odvisno od razpoložljivosti).
Hotel Zagreb razpolaga s 104 udobnimi sobami in 9 apartmaji. Sobe so dvoposteljne, klimatizirane s kopalnico, TV-jem in čudovitim pogledom na otok Pag (odvisno od razpoložljivosti).
Royal soba z zakonsko posteljo, 24–26 m², klimatizirana, s pogledom na grad Nádasdy in arboretum Sárvár. V sobi so brezplačno na voljo mineralna voda, štiri vrste čajnih vlaken in kopalni plašč. Soba ima zakonsko posteljo (180 × 200 cm).
Sobe: Stavba s 4 zvezdicami vsebuje 43 sob v dveh kategorijah: deluxe in superior. Vse sobe so klimatizirane in imajo kopalnico (brisače, kopalni plašči in sušilec za lase), televizijo z ravnim zaslonom, telefon in mini bar.
Namestitev: Prostorni apartmaji so opremljeni z lastno kuhinjo (steklokeramični štedilnik, pečica, kuhalnik vode, kavni aparat), dnevno sobo z raztegljivim kavčem, spalnico z zakonsko posteljo, lastno kopalnico s prho, z brezplačnim toaletnim priborom ter s sušilcem za lase, TV-jem z ravnim zaslonom in solarijem.
Deluxe soba z zakonsko posteljo/enojnima posteljama nudi klimatsko napravo, sef, hladilnik, pisalno mizo, TV, telefon, kopalnico s prho. Vse sobe imajo sef in klimo.
Sobe: Standardne dvoposteljne sobe (20–26 m²) imajo 2,5 m² velik balkon s pogledom na park ali vhodno stran. Velikost postelje: 200x210 cm (king-size).
Comfort dvoposteljna soba je idealna za dve ali tri osebe. Ima zakonsko poseteljo ali dve ločeni postelji in možnost pomožnega ležišča. V sobi je klima, SAT LCD TV, telefon, v kopalnici je tuš, sušilnik za lase. Vse sobe Comfort imajo balkon s pogledom na morje. Dvoposteljne sobe so velike 18 m2, dvoposteljne sobe z dodatnim ležiščem pa 20 m2.
Program: Odhod avtobusa s parkirišča na Dolgem mostu v Ljubljani v jutranjih urah. Vožnja proti Gorenjski in skozi tunel Karavanke na avstrijsko Koroško proti Beljaku. Panoramska gorska cesta proti Dobraču je bila zgrajena leta 1964 in velja za eno najlepših panoramskih cest na avstrijskem Koroškem. Že sama vožnja je pravo doživetje, saj se cesta v dolgih ovinkih dviga nad dolino in ponuja slikovite razglede na okoliške gore in doline. Dobrač je alpski masiv, ki se dviga nad Ziljsko dolino in je prepoznaven tako iz Karavank kot iz Julijskih Alp. Njegov vrh dosega 2.166 metrov, panoramski pogledi z njega pa segajo od Julijskih Alp, Karnijskih Alp pa vse do Visokih Tur z najvišjim avstrijskim vrhom, Velikim Klekom (Grossglocknerjem). Leta 1348 je silovit potres povzročil velik skalni podor, ki je spremenil tok reke Zilje in poplavil dolino. Posledice so vidne še danes in pokrajini slikajo dramatičen značaj. Panoramska cesta je dolga skoraj 20 kilometrov. Na poti na planoto Rosstratte na nadmorski višini 1.732 metrov, se bomo lahko sprehodili po razgledni ploščadi (Sky walk), ki se drzno razteza nad prepadom. Hoja po njej daje občutek lebdenja nad dolino, pogled pa sega globoko pod noge in daleč proti okoliškim goram. To je ena izmed najbolj fotogeničnih točk Dobrača in nepozabna izkušnja tudi za tiste z nekaj več poguma. V neposredni bližini bomo obiskali tudi alpski vrt (vstopnina), kjer uspeva več kot tisoč rastlinskih vrst iz alpskega sveta. Med urejenimi potkami bomo spoznavali pisano paleto planinskega cvetja, redkih zelišč in visokogorskih rastlin, ki kljubujejo ostrim razmeram. Vrt ponuja prijetno, mirno okolje in lep kontrast surovi gorski pokrajini. Postanek na planoti za samostojne sprehode ali prigrizek v planinskem gostišču, od koder se odpira osupljiv razgled na Alpe. Po panoramskem doživetju Dobrača se bomo z avtobusom odpeljali do Baškega jezera (Faaker See), turkizno modrega alpskega bisera, ki ga obdajajo gozdnata pobočja in slikovite planote. Jezero je znano po svoji kristalno čisti vodi in prijetni promenadi ob obali, primerna za sproščen sprehod ali kratek foto postanek. Tisti, ki si bodo zaželeli osvežitve, si bodo lahko privoščili skok v alpsko jezero. Jezero je znano po čisti vodi in običajno prijetnih poletnih temperaturah. Pozno popoldan vožnja proti domu, kamor bomo prispeli v zgodnjih večernih urah.
Standard soba je velikosti 18–33 m². Sobe so klasično opremljene sobe, klimatizirane, opremljene s predprostorom, tušem/kadjo, sušilcem za lase, straniščem, kopalnim plaščem, balkonom v drugem nadstropju, LCD TV-jem, sefom in hladilnikom. Te sobe so idealne tudi za družine.
Standard soba je velikosti 18–33 m². Sobe so klasično opremljene sobe, klimatizirane, opremljene s predprostorom, tušem/kadjo, sušilcem za lase, straniščem, kopalnim plaščem, balkonom v drugem nadstropju, LCD TV-jem, sefom in hladilnikom. Te sobe so idealne tudi za družine.
Superior družinska soba: družinska soba Superior lahko služi nemoteni sprostitvi 4-članske družine in oddaja prijetno in domače vzdušje. V sobi za starše je zakonska postelja velikosti 160x190 cm, v otroški sobi pa so enojne postelje, obe sobi pa imata kopalnico s tušem.
Dvoposteljna Standard soba vključuje brezplačen toaletni pribor, kopalne plašče in lastno kopalnico s prho ter sušilcem za lase. Prostorna soba z zakonsko posteljo vključuje klimatsko napravo, zvočno izolirane stene, mini bar, garderobno omaro in satelitsko TV z ravnim zaslonom.
V kampu Natura - Terme Olimia Podčetrtek, v neposredni bližini bazenskega kompleksa Aqualuna in nedaleč stran od Term Olimia, vam nudijo 2 opremljeni mobilni hiški F-95 in F-96, ki stojita ena za drugo. Veliki sta cca 30 m2, primerni za bivanje do 5 oseb, s pokrito teraso in parkirnim prostorom. Mobilni hiški imata kuhinjo z jedilnim prostorom, dnevni prostor in 2 ločeni sobi, ki imata vsaka svoj WC. Zraven teh hišk je hiška E-79, ki zajema predprostor s posteljo, 1x ločeno sobo, 1x kuhinjo, WC, predprostor in teraso. Vsaka hiška ima svoj parking.
Standard sobe se nahajajo v bungalovih. Sobe (28 m²) imajo 2 enojni postelji, individualno nastavljivo klimatsko napravo, velik balkon, tuš kabino, kopalniške pripomočke, TV z ravnim zaslonom in satelitsko televizijo ter dnevno čiščenje.
Dvoposteljne sobe v Hotelu Pula so zasnovane za udobno in funkcionalno bivanje z možnostjo dveh ločenih postelj ali enega zakonskega ležišča. Sobe so klimatizirane in opremljene s televizijo, sefom, telefonom ter brezplačnim brezžičnim internetom. Vsaka soba ima lastno kopalnico s prho ali kadjo in sušilcem za lase. Nekatere dvoposteljne sobe imajo tudi balkon z morskim ali parkom obrnjenim pogledom, ki gostom omogoča prijeten jutranji pogled ali večerno sprostitev na svežem zraku.
Dvoposteljne sobe v Hotelu Pula so zasnovane za udobno in funkcionalno bivanje z možnostjo dveh ločenih postelj ali enega zakonskega ležišča. Sobe so klimatizirane in opremljene s televizijo, sefom, telefonom ter brezplačnim brezžičnim internetom. Vsaka soba ima lastno kopalnico s prho ali kadjo in sušilcem za lase. Nekatere dvoposteljne sobe imajo tudi balkon z morskim ali parkom obrnjenim pogledom, ki gostom omogoča prijeten jutranji pogled ali večerno sprostitev na svežem zraku.
Vsi apartmaji so opremljeni s posodo za prehranjevanje in kuhanje glede na število oseb ter aparatom za kavo in kuhalnikom vode. Superior apartmaji so dodatno opremljeni z mikrovalovno pečico in sušilcem za lase v kopalnici. Parkirna mesta so poleg apartmaja.Tip A (2+1) Superior seaside - 42 m² - ena spalnica (king size ali twin postelja), raztegljiv kavč v dnevni sobi (primeren za dva otroka do 12 let), kuhinja, telefon, kopalnica in wc, v prvem nadstropju z balkonom.
Naj vas vonj pomladi v Jelsi omame z vsemi svojimi čari ...Soba Comfort ima 17m2, udobno posteljo, balkon, TV, ventilator in kopalnico s kadjo/tuš in sušilcem za lase.
Standard dvoposteljna soba z 2 dodatnimi ležišči: soba z dvemi osnovnimi ležišči in dvemi dodatnimi ležišči, TV, klimatska naprava, lastna kopalnica
Glamping kupola ima strešne zavese, ki se odpirajo in zapirajo na daljinsko upravljanje. Ima mini hladilnik, grelnik vode, osnovni jedilni pribor, velur kopalni plašč, talno gretje in klimatsko napravo, ki greje in hladi.
Standard dvoposteljna soba ima eno zakonsko posteljo, LCD TV, klimo, mini hladilnik, v kopalnici je tuš ali kad.
Apartma Duplex ima eno zakonsko posteljo in 2 enojni postelji, TV, klimatsko napravo, mini hladilnik in kopalnico s tušem ali kadjo.
Standardne sobe ponujajo vse potrebno za prijetno in sproščujočo izkušnjo. Občutek domačnosti dopolnjujejo brezplačen brezžični internet, sušilec za lase, sef, mini bar, grelnik vode ter brezplačna kava in čaj. Popoln kraj za začetek dneva – in prijeten kraj za vrnitev. Standardne sobe so idealne za udobno namestitev dveh gostov. Vsaka soba meri približno 20 m², nekatere pa imajo tudi balkon. Sobe so opremljene z dvema enojnima posteljama dimenzij 90×200 cm ali eno zakonsko posteljo dimenzij 180×200 cm. V izbranih sobah je mogoče namestiti tudi dodatno ležišče za tretjega gosta. Harmonična notranjost, umirjene barve in dobro opremljene ugodnosti zagotavljajo nemoten počitek. Vse naše sobe so funkcionalno zasnovane in polne naravne svetlobe.
Namestitev: Hotel ima 19 namestitvenih enot, od tega dva luksuzna apartmaja in 17 sodobno opremljenih sob, kjer so gostom na voljo internet, TV, sef, regulacija temperature in mini bar. Economy soba: zakonska postelja, minibar, sef, smart TV, telefon, klima, sušilnik za lase, toaletni pribor, omara, brisače, delovni kotiček, tuš.
Namestitev: Hotel ima 19 namestitvenih enot, od tega dva luksuzna apartmaja in 17 sodobno opremljenih sob, kjer so gostom na voljo internet, TV, sef, regulacija temperature in mini bar. Standard soba: zakonska postelja, minibar, sef, smart TV, telefon, klima, sušilnik za lase, toaletni pribor, omara, brisače, delovni kotiček, tuš.
Ruta R1: Reka – otok Krk – otok Rab – Zadar – Nacionalni park Kornati – zadarski arhipelag – otok Lošinj – otok Cres – RekaSobota: Reka–otok Krke potujete v Reko z avtomobilom, lahko v pristanišče vstopite od 8.30 do najkasneje 12.00. Tukaj boste raztovorili svojo prtljago, ki bo shranjena pod našim varstvom, dokler kabine ne bodo pripravljene za uporabo ob 11.30. Naši predstavniki vas bodo usmerili do garaže in vas odpeljali nazaj v pristanišče. Upoštevajte, da je čas vkrcanja med 11.30 in 13.00. Po vkrcanju vam bo naš predstavnik ponudil pijačo dobrodošlice in vas predstavil posadki ladje ter vašim sopotnikom. Po tem bomo dvignili sidro in odpluli proti čudovitemu otoku Krku. Naš prvi postanek je skriti zaliv, kjer se boste prvič lahko potopili v čudovito Jadransko morje. Nadaljujemo proti Krku, glavnemu mestu otoka, ali proti Punatu, našemu pristanišču za nočitev.Nedelja: otok Krk–otok RabPo zajtrku se odpravimo na naslednji otok, gremo na Rab. Približno dve uri kasneje se bomo zasidrali v romantičnem zalivu, kjer boste imeli dovolj časa za kopanje in sončenje. V očarljivo mesto Rab prispemo v poznih popoldanskih urah. Pričakal nas bo vodič in nas popeljal na ogled mesta. Zgodovinsko jedro Raba se razteza vzdolž ozkega, skalnatega rta, oblitega z morjem, in je prepoznavno po svojih mogočnih zvonikih. Skozi staro mestno jedro tečejo tri ulice - Donja ulica s peščico lokalov, Srednja ulica je znana po butikih, trgovinah s spominki in slaščičarnah, Gornja ulica pa vodi do štirih cerkva in njihovih zvonikov. Nočitev na Rabu.Ponedeljek: Otok Rab–ZadarDanes zapuščamo Kvarnerski zaliv in plujemo proti Dalmaciji. Po odmoru za kopanje prispemo v Zadar, središče severne Dalmacije. Ko pristanemo v Zadru, nas bo pričakal lokalni vodnik, ki nas bo popeljal na sprehod skozi obzidano mesto, pokazal nam bo edinstvene znamenitosti, kot so rimski forum, cilindrična cerkev sv. Donata ali katedrala sv. Stošije. Uživajte v promenadah z elegantnimi butiki in živahnimi lokali, prepustite se zvokom Morskih orgel na Rivi, katerih melodijo valov ustvarjajo in poznajo po vsem svetu. Nočitev v Zadru.Torek: Zadar–Narodni park Kornati–Zadrski arhipelagTo je zagotovo vrhunec našega potovanja! Čudovita pokrajina, nešteto majhnih in večjih otokov ter turkizno morje - Kornati so res enkraten raj na zemlji. Največji in najbolj razčlenjen arhipelag v Jadranu sestavlja 147 otokov, otočkov in grebenov, ki se razprostirajo na površini 35 km. Naše križarjenje nadaljujemo iz Zadra proti Proversi, ozkemu prehodu med Dugim otokom in Kornati, ki je vhod v edinstven narodni park. Po prehodu skozi markantno območje nacionalnega parka bomo nadaljevali plovbo proti severu in se zasidrali ob enem od številnih otokov čudovitega zadrskega arhipelaga - Dugi otok, Zverinac, Molat ali Olib.Sreda: Zadarski arhipelag – otok LošinjPlujemo naprej proti otoku Lošinju. Poleg tega, da je znana po 300 sončnih ali rahlo oblačnih dneh na leto, je znana tudi po gostih borovih gozdovih. Z malo sreče bomo morda videli delfine, ki se igrajo z valovi. V morju, ki obdaja otok Lošinj, je namreč več kot 200 delfinov, registriranih v projektu "Jadranski delfini". Po odmoru za kopanje prispemo na Mali Lošinj, kjer bomo večer in nočitev.Četrtek: otok Lošinj–otok CresDanes plujemo proti sosednjemu otoku Cresu. Za otok so značilni neskončni oljčni nasadi in neštete črede ovac. Ni treba posebej poudarjati, da je jagnjetina na ražnju ena bolj znanih specialitet otoka Cresa. Po obveznem postanku za kopanje nadaljujemo plovbo proti slikovitemu mestu Cres, kjer bomo prenočili.Petek: otok Cres–RekaČas je, da se poslovimo od naših otokov. Iz Cresa plujemo ob vzhodni obali Istre proti Reki z nujnim postankom za kopanje v morju. Nočitev v reškem pristanišču.Sobota: IzkrcanjePo zajtrku izkrcanje do 9.00 ure.Opomba: Trasa se lahko spremeni zaradi lokalnih razmer in trenutnih vremenskih razmer.
Sodobne in prostorne sobe so klimatizirane in imajo balkon, mini bar, LCD TV, sef in kopalnico.
Sobe in apartmaji so luksuzno opremljeni. V sobah imajo gostje na razpolago televizijo in PAY TV (filmi, igrice itd.), mini bar, brezžično internetno povezavo in telefon. V kopalnici je sušilec za lase in ostali pripomočki visokega standarda.
Nastanitvene enote v zasebnih planinskih kočah so postavljene na posestvu na način, da se gostje počutijo svobodno in v objemu narave. Kombinacija lesa in kamna prevladuje v notranjosti, s sodobnim pohištvom, ki ustvarja občutek udobja in maksimalnega užitka.
Nastanitvene enote v zasebnih planinskih kočah so postavljene na posestvu na način, da se gostje počutijo svobodno in v objemu narave. Kombinacija lesa in kamna prevladuje v notranjosti, s sodobnim pohištvom, ki ustvarja občutek udobja in maksimalnega užitka.
Standardna dvoposteljna soba je lahko opremljena z dodatno posteljo, tako da se kapaciteta lahko poveča na 5 oseb, otroška posteljica pa je brezplačna do starosti 2 let.
Standard soba (23 m²) je sodobno in udobno opremljena dvoposteljna soba z izjemno velikim zakonskim ležiščem. Ponuja klimatsko napravo, TV z ravnim zaslonom, delovno mizo, minibar in omaro. Ima tudi lastno kopalnico s prho, brisačami, toaletnim priborom ter sušilcem za lase, gostom pa je na voljo brezplačen Wi-Fi in dobra zvočna izolacija.
Dvoposteljna soba z zakonsko posteljo/ločenima posteljama in balkonom (površine 18 m²) ima TV z ravnim zaslonom, mini bar, pisalno mizo, brisače, klimatsko napravo, garderobno omaro in zasebno kopalnico s kadjo ali tušem in sušilcem za lase.
Sobe: Hotel Vezir Palace ponuja moderno opremljene sobe s TV-jem, kopalnico, pisalno mizo in možnostjo ločitve ali združitve postelj. Sobe so kot nalašč za sprostitev po napornem dnevu.
Dvoposteljna soba v Ferienhotel Alber je udobno in prijetno opremljena, idealna za sproščen oddih v dvoje. Ponuja prijeten ambient z veliko posteljo, prostor za počitek ter urejeno kopalnico z vsemi osnovnimi pripomočki. Primerna je za miren oddih, saj nudi domač občutek in udobje po aktivnem dnevu v naravi ali na smučišču..
Vse sobe in apartmaji so na novo in sodobno zasnovani in vsebujejo: SAT TV, klimatsko napravo, hladilnik, sef, sušilnik za lase. Večina sob ima balkon in čudovit razgled na Jadransko morje in otoke. Bližina plaže (200 m), športnega centra (300 m), sprehajališča, kot tudi vseh ostalih objektov, potrebnih za popoln dopust, so najboljši pogoj za prijeten in kvaliteten oddih.
Vse sobe in apartmaji so na novo in sodobno zasnovani in vsebujejo: SAT TV, klimatsko napravo, hladilnik, sef, sušilnik za lase. Večina sob ima balkon in čudovit razgled na Jadransko morje in otoke. Bližina plaže (200 m), športnega centra (300 m), sprehajališča, kot tudi vseh ostalih objektov, potrebnih za popoln dopust, so najboljši pogoj za prijeten in kvaliteten oddih.
Vse sobe in apartmaji so na novo in sodobno zasnovani in vsebujejo: SAT TV, klimatsko napravo, hladilnik, sef, sušilnik za lase. Večina sob ima balkon in čudovit razgled na Jadransko morje in otoke. Bližina plaže (200 m), športnega centra (300 m), sprehajališča, kot tudi vseh ostalih objektov, potrebnih za popoln dopust, so najboljši pogoj za prijeten in kvaliteten oddih.
Vse sobe in apartmaji so na novo in sodobno zasnovani in vsebujejo: SAT TV, klimatsko napravo, hladilnik, sef, sušilnik za lase. Večina sob ima balkon in čudovit razgled na Jadransko morje in otoke. Bližina plaže (200 m), športnega centra (300 m), sprehajališča, kot tudi vseh ostalih objektov, potrebnih za popoln dopust, so najboljši pogoj za prijeten in kvaliteten oddih.
Vse sobe in apartmaji so na novo in sodobno zasnovani in vsebujejo: SAT TV, klimatsko napravo, hladilnik, sef, sušilnik za lase. Večina sob ima balkon in čudovit razgled na Jadransko morje in otoke. Bližina plaže (200 m), športnega centra (300 m), sprehajališča, kot tudi vseh ostalih objektov, potrebnih za popoln dopust, so najboljši pogoj za prijeten in kvaliteten oddih.
Sobe: Vse sobe so svetle, moderne in toplo opremljene. Vsaka vključuje kopalnico s tušem in sušilcem za lase, prostorno garderobno omaro, televizijski sprejemnik ter brezplačen Wi-Fi, da lahko svoje doživetje delite z drugimi.
Sobe so klimatizirane in opremljene s kopalnico (tuš kabina), SAT TV.
Hotel sestavljajo štiri vile, ki nosijo imena po rastlinah: Lavanda, Hortenzija, Pinea in Tilia, kar simbolizira bogastvo zelenja in mediteranski čar hotela. Sobe so na voljo v različnih tipih: standardne sobe, družinske sobe in apartmaji. Standardne sobe imajo francosko posteljo ali dve ločeni postelji, lahko pa vključujejo tudi pomožno posteljo. Apartmaji imajo spalnico s francosko posteljo ali dvema ločenima posteljama ter dnevno sobo s eno ali dvema pomožnima posteljama. Družinske sobe so sestavljene iz dveh standardnih sob, povezanih z vrati. Sobe so opremljene s kabelsko televizijo, telefonom, klimatsko napravo, Wi-Fi internetom, kopalnico in sušilcem za lase. Številne sobe imajo balkon. Studiji in apartmaji imajo lahko raztegljiv kavč, sedežno ali fotelj kot pomožno posteljo.
Hotel sestavljajo štiri vile, ki nosijo imena po rastlinah: Lavanda, Hortenzija, Pinea in Tilia, kar simbolizira bogastvo zelenja in mediteranski čar hotela. Sobe so na voljo v različnih tipih: standardne sobe, družinske sobe in apartmaji. Standardne sobe imajo francosko posteljo ali dve ločeni postelji, lahko pa vključujejo tudi pomožno posteljo. Apartmaji imajo spalnico s francosko posteljo ali dvema ločenima posteljama ter dnevno sobo s eno ali dvema pomožnima posteljama. Družinske sobe so sestavljene iz dveh standardnih sob, povezanih z vrati. Sobe so opremljene s kabelsko televizijo, telefonom, klimatsko napravo, Wi-Fi internetom, kopalnico in sušilcem za lase. Številne sobe imajo balkon. Studiji in apartmaji imajo lahko raztegljiv kavč, sedežno ali fotelj kot pomožno posteljo.
Hotel razpolaga s 184 nastanitvenimi enotami, vključno z 160 dvoposteljnimi sobami, 11 dvoposteljnimi sobami s pomožnim ležiščem in 13 dvoposteljnimi apartmaji. Vse standardne sobe so popolnoma opremljene in vsebujejo francosko posteljo ali dve ločeni postelji. Apartmaji vključujejo francosko posteljo ali dve ločeni postelji ter eno pomožno ležišče. Sobe in apartmaji so opremljeni s TV-jem, telefonom, klimatsko napravo, mini barom (z depozitom), Wi-Fi internetom in lastno kopalnico. Nekatere sobe imajo teraso. Standardne sobe so izključno dvoposteljne in ni mogoče dodati pomožnega ležišča. Sobe, studii in apartmaji lahko vsebujejo kavč, raztegljiv sedež ali fotelj kot pomožno ležišče.
Sobe: Vse sobe so svetle, moderne in toplo opremljene. Vsaka vključuje kopalnico s tušem in sušilcem za lase, prostorno garderobno omaro, televizijski sprejemnik ter brezplačen Wi-Fi, da lahko svoje doživetje delite z drugimi.
Namestitev: Vsi apartmaji/sobe razpolagajo z velikim balkonom/teraso s pogledom na morje in plažo, opremljeni pa so s sedežno garnituro, kuhinjo z inventarjem, posodo in hladilnikom, telefonom, brezplačnim internetom, SAT TV-jem, klimo in gretjem, velikimi kopalnicami s kadjo ali tuš kabino.
Standard soba - 20 m² s King size posteljo, mizo in stoli za obedovanje ali delo, TV-jem, osnovnimi komodami ter veliko omaro. Ima ločeno kopalnico s prho, WC-jem, umivalnikom in osnovnimi toaletnimi potrebščinami.
Vsaka klimatizirana soba vključuje TV z ravnim zaslonom, mini bar, balkon in lastno kopalnico s kadjo ali prho. Standard soba je zasnovana kot zasebna oaza, ki jo zaokrožata pozorna osebna storitev in čaroben pogled na čudovit hotelski park.
Vsaka klimatizirana soba vključuje TV z ravnim zaslonom, mini bar, balkon in lastno kopalnico s kadjo ali prho. Standard soba je zasnovana kot zasebna oaza, ki jo zaokrožata pozorna osebna storitev in čaroben pogled na čudovit hotelski park.
