Potovanja in nastanitve
Sobe v Depandansi Primorka imajo lastno kopalnico s kadjo. Depandansa Primorka se nahaja v počitniškem kompleksu Hotel Adriatic.
Vsi studiji so opremljeni s kabelsko televizijo z ravnim zaslonom, mini barom in opremljeno kuhinjo. Uživali boste lahko v pogledu na vrt, v apartmajih pa vam je prav tako na voljo brezplačen WiFi.
Namestitev: Prenovljen in osvežen hotel pod novim imenom ponuja udobne namestitvene enote, ki odražajo mešanico otoške tradicije in prijetnega bivanja. Ne glede na to, ali iščete prostor za sprostitev ali pogled na morje, vsak apartma ponuja pristno počitniško izkušnjo v središču Bola.Apartma z eno spalnico in balkonom/s teraso: Apartma ponuja prostorno spalnico z udobno zakonsko posteljo, moderno kopalnico in majhno kuhinjo, idealno za pripravo zajtrka in preprostih obrokov. V dnevni sobi je raztegljiv kavč, ki lahko služi kot dodatno ležišče za eno odraslo osebo ali dva majhna otroka. Vsaka enota ima zasebni balkon ali teraso z različnimi, a enako očarljivimi razgledi - nekateri apartmaji gledajo na bazen, nekateri na miren borov gozd, ki obdaja parkirišče, drugi pa ponujajo pristen pogled na mesto in strehe bližnjih hiš. Bol, eno najlepših mest na jadranskih otokih, s svojimi kamnitimi ulicami in mediteransko arhitekturo zagotavlja posebno vzdušje, zaradi česar je vsak pogled s terase edinstveno doživetje.
Sobe: Vse sobe so prostorne, svetle in sodobno opremljene, z edinstvenim pogledom na morje. Zvočno izolirane sobe vključujejo prenovljeno kopalnico s prho, telefon, 32-palčni TV z ravnim zaslonom, sef, individualno klimatsko napravo in balkon. Mini hladilnik je na voljo na zahtevo.
Hotel Adriatic ima klimatizirane skupne prostore, kot so aperitiv bar, kavarna in TV salon, vse sobe pa so opremljene s satelitsko televizijo in telefonom, večina sob ima balkon.
Bungalov (20 m2) ima teraso, mini bar in klimo. V kopalnici je prha ali kad, sušilec za lase in brezplačen toaletni pribor.
Sobe: Vse sobe so sodobno opremljene, klimatizirane, prostorne in ponujajo čudovit razgled na morje. Opremljene so s satelitsko LCD-televizijo, sefom, mini hladilnikom (na zahtevo), telefonom, prho in sušilnikom za lase. Dostopne so z dvigalom.
✔ čudovito okolje z zunanjim bazenom ✔ klimatizirane sobe ✔ termalno kopališče s prenovljenim savnamČudovit hotel NaturMed Carbona se nahaja med očarljivimi vinogradi v osrčju gričevnate pokrajine okrožja Zala. Večkrat nagrajeno hotelsko kopališče s skoraj 1000 kvadratnimi metri wellness okolja, vključno s 3 kopelmi in 6 bazeni, ponuja nepozabne wellness izkušnje tako za odrasle kot za otroke. Zunanji rekreacijski bazen s toplo vodo, aktivni športni bazen, jacuzzi in svet savn zadovoljijo vse potrebe. Gostje lahko uživajo v blagodejnih učinkih zdravilne vode Hévíz v termalnih kopelih, ki spominjajo na rimsko obdobje.Standardna dvoposteljna plus soba (20 m²): goste pričakajo harmonične barve in popolno udobje. Sobe ponujajo čudovit razgled na bližnje hribe ali okolico hotela. Sobe imajo balkone, gledajo na zahod ali vzhod in so popolnoma opremljene ter zagotavljajo največje možno udobje za bivanje v wellness in zdraviliščih ali poslovna potovanja. Sobe s preprogami vključujejo balkon, satelitsko TV z ravnim zaslonom, mini bar, sef in lastno kopalnico s prho ali kadjo ter sušilcem za lase. Brisače, posteljnina in kopalni plašči so na voljo v vseh sobah.Wellness: Gostje lahko brezplačno uživajo v hotelskem wellness in fitnes centru, ki vključuje notranji bazen, ooazo savn (finska, parna, aromatična, tepidarij), zunanji bazen in termalne bazene. V hotelu so na voljo terapevtski oddelek, masaže in drugi wellness in lepotni tretmaji (ob doplačilu). Njihova široka paleta wellness programov pomaga zmanjšati stres in na pomirjujoč način zadovoljiti potrebe vašega telesa.Gastronomija: Hotelska restavracija ponuja prave kulinarične užitke! Ne glede na to, ali imate raje lokalne okuse, mednarodne jedi ali celo eksotično kuhinjo, boste tukaj našli svoj najljubši prigrizek. Velik pomen dajejo predstavitvi bogate gastronomske dediščine regije. Njihovi kuharji uporabljajo le najbolj sveže lokalne sestavine, sezonsko zelenjavo in sadje ter vsako jed pripravljajo s skrbnostjo in strastjo. Njihov cilj je, da bi bil vsak obrok za goste nepozabna izkušnja.Druge storitve: V hotelu je na voljo izposoja električnih koles in izleti z električnimi kolesi.Heviz in regija: Hribi okoli Héviza ponujajo številne izletniške točke za mlade in stare. Odkrijte kulturno dediščino, nedotaknjeno naravo in edinstveno, gostoljubno kulturo domačinov! Med obiskom vinske kleti ali gostilne se lahko seznanite s kulinarično raznolikostjo in vrhunskimi vini okolice Blatnega jezera. Podajte se na safari v edinstvenem naravnem raju narodnega parka Kis-Balaton, kjer lahko opazujete vodne bivole in nešteto vrst ptic! Zgodovina postane otipljiva na gradu Sümeg in v palači Festetics v Keszthelyju, najlepšo panoramo Blatnega jezera pa si lahko ogledate s Szépkilátója v Balatongyöröku ali z vrha ruševin gradu v Szigligetu. Izlet v eno najlepših pokrajin srednje Evrope, Blatno višavje, skozi pristne vasi, skrite med hribi, je vedno posebno doživetje.
Hotel Adriatic ima klimatizirane skupne prostore, kot so aperitiv bar, kavarna in TV salon, vse sobe pa so opremljene s satelitsko televizijo in telefonom, večina sob ima balkon.
Sobe v Depandansi Marina imajo lastno kopalnico s kadjo. Depandansa Marina se nahaja v počitniškem kompleksu Hotel Adriatic.
Vse sobe imajo klimatsko napravo, TV, mini hladilnik in brezplačen Wi‑Fi.
✓ v središču zdraviliškega mesta Hajdúszoboszló, Madžarska, le nekaj minut hoje od termalnih bazenov ✓ široka izbira wellness storitev ✓ termalni bazeni ✓ restavracija z izborom jedi madžarske in mednarodne kuhinjeHotel Barátság je prijeten wellness hotel, v zelenem delu zdraviliškega mesta Hajdúszoboszló, znanega po svoji zdravilni termalni vodi. Hotel ponuja udobne sobe različnih kategorij ter neposreden dostop do termalnih vodnih površin in wellness programov, kar ga naredi idealnega za sprostitev tako za pare kot za družine. Dnevni animacijski programi, športne in zabavne aktivnosti ustvarjajo živahno vzdušje, hkrati pa wellness in termalna voda skrbita za popolno regeneracijo telesa in duha. Hotel Barátság je najvišja stavba na tem področju in ponuja spektakularen razgled na naravo in okolico.Standardne dvoposteljne sobe (velikosti 24m2) vključujejo tuš ali kad, WC, sušilnik za lase, hladilnik, sef, telefon, TV, balkon in WiFi povezavo. Ena dodatna zložljiva postelja na sobo je na voljo na povpraševanje.Bazeni: Na voljo sta dva bazena s termalno vodo z različnimi temperaturami. Vodne atrakcije vključujejo vodne curke, šobe za masažo vratu in hrbta. Kopel z utežmi in bazeni za Kneipp za učinkovitost tretmajev, infrardeča savna, finska savna, parna kopel in jacuzzi pa poskrbijo za sprostitev in osvežitev.Wellness in terapije: Hotel je znan po bogatih termalni in zdravilni vodi, vključno s široko paleto wellness storitev, potrebnih za pravo sprostitev.Restavracija: V klimatizirani hotelski restavraciji ponujajo bogat samopostrežni zajtrk, lahka samopostrežna kosila in večerje ter madžarske in mednarodne specialitete. Veliko pozornosti je namenjeno pripravi zdravih in okusnih jedi, velik poudarek pa je namenjen promociji lokalne in regionalne kulinarike. Skozi vse leto so organizirani dogodki, ki jih navdihuje hrana (karneval, degustacije vin, festival piva, festival bio hrane, Martonov dan). Odpiralni čas restavracije: zajtrk: 7.00 – 10.00; kosilo: 13.00 – 15.00; večerja: 17.30 – 21.00.Ostale storitve: U-Pub se nahaja v kleti in ponuja širok izbor pijač in prigrizkov ter naslednje arkadne igre: kegljišče, biljard, pikado in zračni hokej.Okolica: Hotel stoji v središču Hajdúszoboszló, mesteca, ki je znano po enem največjih termalnih kompleksov v Evropi. V bližini hotela najdete bazene, Aqua Palace, zdravilišče, sprehajalne poti in lokalno kulinariko – idealno za sproščen, zdraviliški oddih.Hajdúszoboszló je popolna zdraviliška destinacija v severovzhodni Madžarski, kjer termalna voda in wellness kultura sestavljata osnovo turistične ponudbe. S svojimi zdraviliškimi bazeni, zelenjem in prijaznim vzdušjem je izjemna izbira za goste, ki želijo združiti počitek, zdravje in sprostitev.
Wellness Hotel Aphrodite 4* se nahaja v osrčju Zalakarosa, približno 100 m od glavnega vhoda v znamenito kopališče Term Zalakaros.Standardna dvoposteljna soba je opremljena z udobnim novim pohištvom, talnim ogrevanjem in hlajenjem (klimatizacija), ima tudi Wi-Fi, LCD TV, sef, telefon, mini bar in v celoti opremljeno kopalnico.Wellness ponuja kakovostno sprostitev: rekreirate se lahko v bazenu s termalno vodo, bazenu doživetij, jacuzziju, savnah in parni kopeli.Termalno vodo polnijo z vodo, ki vsebuje natrijev klorid in ogljikovodik, prejemajo jo iz zdravilnega kopališča Zalakaros. Njegova temperatura je nad 30 C°, vsebnost mineralov pa presega 500 miligramov na liter. Uporaba tega bazena ni priporočljiva za otroke.3 notranji in 1 zunanji bazen se začnejo z globino 120 cm in so postopoma vedno globlji. Od pozne pomladi do zgodnje jeseni lahko gostje uporabljajo tudi bazen brez valov, ki se ogreva s sončnimi kolektorji. Družinski oddih popestrijo zunanji otroški bazen, terasa za sončenje in igrišče.Izbirate lahko med 43 različnimi razvajajočimi in zdravilnimi masažami ter negami obraza.
Sobe v Depandansi Primorka imajo lastno kopalnico s kadjo. Depandansa Primorka se nahaja v počitniškem kompleksu Hotel Adriatic.
Hotel Adriatic ima klimatizirane skupne prostore, kot so aperitiv bar, kavarna in TV salon, vse sobe pa so opremljene s satelitsko televizijo in telefonom, večina sob ima balkon.
Standardne dvoposteljne sobe (velikosti 18 m2) se nahajajo v obeh nadstropjih hotela in ponujajo lep razgled na zgodovinski glavni trg ali na tržnico. Večina dvoposteljnih sob je opremljena z dodatnim ležiščem. Sobe imajo zakonsko ali enojno posteljo, kopalnico s tušem in kadjo, satelitsko TV in mini bar.
Dvosobni apartma 10+1: polno opremljena kuhinja (steklo-keramična plošča, pečica, grelnik vode, hladilnik z zamrzovalnim predalom), dnevni prostor z jedilnim kotom (sedežna garnitura, ki se razprostre v ležišče za eno osebo in dodaten pograd za 2 osebi), spalnica z zakonskim ležiščem in pogradom, druga spalnica z dvema pogradoma (skupno torej v sobi bivajo 4 osebe), ena kopalnica s tušem in toaleto ter druga kopalnica s kadjo in toaleto, dodaten wc, prostoren balkon ali terasa.
Dvoposteljna soba mansardnega tipa za 2 osebi (27 m2) je idealna za pare, ki potrebujejo mirno zavetišče po dnevnih aktivnostih in doživetjih. V sobi z zakonsko posteljo je na voljo tudi mini čajna kuhinjica, omara ter kopalnica.
Sobe so klimatizirane in opremljene s kopalnico (tuš kabina), SAT TV.
Namestitev: Na voljo je 14 sob s kopalnico, satelitsko televizijo, klimatsko napravo in balkonom. Sobe so dvoposteljne, dvoposteljne z dodatnim ležiščem in družinske sobe 2+2.
Sobe so klimatizirane in opremljene s kopalnico (tuš kabina), SAT TV.
Deluxe dvoposteljna soba v Villi Marello ponuja sodobno in udobno nastanitev ob morju v Promajni. Soba je opremljena s klimatsko napravo, brezplačnim Wi-Fi-jem, televizijo z ravnim zaslonom, sefom, mini hladilnikom ter zasebno kopalnico s prho, sušilnikom za lase in osnovnimi toaletnimi pripomočki. Gostom je na voljo balkon s pogledom na morje, delovni kotiček ter zvočna izolacija, ki zagotavlja mirno bivanje. Soba je primerna za dve osebi in omogoča dodatno ležišče.
Superior dvoposteljna soba z balkonom (21 m2): Soba je klimatizirana in opremljena s SAT TV, telefonom, pisalno mizo, mini barom, sefom, sušilcem za lase. V sobi lahko namestimo dodatno ležišče za eno osebo (kavč velikosti 80 cm x 190 cm). Primerno je za tretjo odraslo osebo. Orientacija sobe je na morsko stran. Sobe so bile prenovljene leta 2024.
S3BP – Superior dvoposteljna soba s pomožnim ležiščem, balkon, park: sodobno urejena soba 22 m2: raztegljiv fotelj, balkon. Soba je opremljena tudi s SAT TV sprejemnikom, telefonom, internetom, klimo, mini barom, sefom in kopalnico s tušem in sušilnikom za lase. P3BM - Premium dvoposteljna soba s pomožnim ležiščem, balkon, pogled morje: urejena v mediteranskem stilu površine od 22 do 24 m2. Postelja z raztegljivim foteljem, balkon. Soba je opremljena tudi s SAT TV sprejemnikom, telefonom, internetom, klimo, mini barom, sefom in kopalnico s tušem in sušilnikom za lase. Balkon gleda na morsko stran hotela in je popolno mesto za uživanje v svežini poletnih večerov. F4BM - Družinska soba z zakonsko posteljo in 2 raztegljiva fotelja, balkon, pogled morje. Vsebuje zakonsko posteljo ali 2 ločeni postelji in 2 raztegljiva fotelja, kopalnico s tušem in sušilnikom za lase. Ta soba je primerna za največ 4 odrasle osebe. Ponuja tudi klimatsko napravo, satelitski TV sprejemnik, telefon, mini bar, sef, internet in opremljen balkon. V4BP2 – Dve povezani sobi, balkon, park stran za do 6 oseb. V vsaki sobi je zakonska postelja in en raztegljiv fotelj. Sstavljena je iz 2 spalnic (vsaka z zakonsko posteljo/dve ločeni postelji in raztegljiv fotelj), 2 kopalnic in 2 opremljenih balkonov. Prav tako ponuja SAT TV, telefon, klimo, mini bar, sef in internet.
Apartma Lepeza (73m2) je sodoben apartma s čudovitim pogledom na morje. Apartma ima kuhinjo, dnevno sobo z raztegljivim kavčem, kopalnico s pralnim strojem, ločeno spalnico z zakonsko posteljo, prostorno teraso, brezplačno parkirišče. Stanovanje je nekadilsko in hišni ljubljenčki niso dovoljeni.Delovni čas recepcije: visoka sezona (15. 6. – 15. 9.) od 7. do 20. ure oziroma izven sezone od 8. do 16. ure.
Hotel Stella ponuja udobne sobe s pogledom na morje in teraso, opremljene z izdelki za nego telesa in satelitsko televizijo, Wi-Fi v celotnem hotelu, restavracijo in kavarno s teraso s panoramskim pogledom na Pelješki most.
Standard dvoposteljna soba (20 m2): Klimatizirana soba z zakonsko posteljo/enojnima posteljama vključuje kabelsko TV z ravnim zaslonom, zasebno kopalnico in balkon.
Program: Odhod avtobusa s parkirišča na Dolgem mostu v Ljubljani v jutranjih urah. Vožnja proti Gorenjski in skozi tunel Karavanke na avstrijsko Koroško proti Beljaku. Panoramska gorska cesta proti Dobraču je bila zgrajena leta 1964 in velja za eno najlepših panoramskih cest na avstrijskem Koroškem. Že sama vožnja je pravo doživetje, saj se cesta v dolgih ovinkih dviga nad dolino in ponuja slikovite razglede na okoliške gore in doline. Dobrač je alpski masiv, ki se dviga nad Ziljsko dolino in je prepoznaven tako iz Karavank kot iz Julijskih Alp. Njegov vrh dosega 2.166 metrov, panoramski pogledi z njega pa segajo od Julijskih Alp, Karnijskih Alp pa vse do Visokih Tur z najvišjim avstrijskim vrhom, Velikim Klekom (Grossglocknerjem). Leta 1348 je silovit potres povzročil velik skalni podor, ki je spremenil tok reke Zilje in poplavil dolino. Posledice so vidne še danes in pokrajini slikajo dramatičen značaj. Panoramska cesta je dolga skoraj 20 kilometrov. Na poti na planoto Rosstratte na nadmorski višini 1.732 metrov, se bomo lahko sprehodili po razgledni ploščadi (Sky walk), ki se drzno razteza nad prepadom. Hoja po njej daje občutek lebdenja nad dolino, pogled pa sega globoko pod noge in daleč proti okoliškim goram. To je ena izmed najbolj fotogeničnih točk Dobrača in nepozabna izkušnja tudi za tiste z nekaj več poguma. V neposredni bližini bomo obiskali tudi alpski vrt (vstopnina), kjer uspeva več kot tisoč rastlinskih vrst iz alpskega sveta. Med urejenimi potkami bomo spoznavali pisano paleto planinskega cvetja, redkih zelišč in visokogorskih rastlin, ki kljubujejo ostrim razmeram. Vrt ponuja prijetno, mirno okolje in lep kontrast surovi gorski pokrajini. Postanek na planoti za samostojne sprehode ali prigrizek v planinskem gostišču, od koder se odpira osupljiv razgled na Alpe. Po panoramskem doživetju Dobrača se bomo z avtobusom odpeljali do Baškega jezera (Faaker See), turkizno modrega alpskega bisera, ki ga obdajajo gozdnata pobočja in slikovite planote. Jezero je znano po svoji kristalno čisti vodi in prijetni promenadi ob obali, primerna za sproščen sprehod ali kratek foto postanek. Tisti, ki si bodo zaželeli osvežitve, si bodo lahko privoščili skok v alpsko jezero. Jezero je znano po čisti vodi in običajno prijetnih poletnih temperaturah. Pozno popoldan vožnja proti domu, kamor bomo prispeli v zgodnjih večernih urah.
Apartma za 4 osebe vključuje popolnoma opremljeno kuhinjo, zasebno kopalnico in balkon s pogledom na morje. Idealen je za štiri osebe, z eno posteljo in enim raztegljivim kavčem. Apartma velikosti 42 m2 vsebuje: klimo, brezplačen WiFi, TV, balkon, pogled na morje, hladilnik, mikrovalovno pečico, brisače, jedilnico ter zasebni vhod.
Standardna dvoposteljna soba: Prostorna in udobna soba za 2 odrasla in 1 otroka (na dodatnem ležišču). Vključuje nastavljivo ogrevanje in klimatsko napravo, televizor z madžarskimi in mednarodnimi programi, telefon, minibar, kopalnico s tušem, sušilnik za lase, zakonsko posteljo, pisalno mizo s stoli in jedilno mizo.
Namestitveni objekt Boutique Hotel Ruzmarin SPA & Garden gostom ponuja klimatizirane enote z mizo, aparatom za kavo, mini barom, sefom, TV z ravnim zaslonom ter zasebno kopalnico s tušem. Vse nastanitvene enote vključujejo lastno kopalnico z brezplačnim toaletnim priborom, nekatere enote imajo balkon, druge pa pogled na bazen.
Apartma Tulip 6+2 (84 m2) ima kuhinjo, dnevno sobo z raztegljivim ležiščem za 2 osebi, 3 samostojne spalnice (ena spalnica z zakonsko posteljo, dve spalnici z ločenima ležiščema), 2 kopalnici s pralnim strojem in teraso.Delovni čas recepcije: visoka sezona (15. 6. – 15. 9.) od 7. do 20. ure oziroma izven sezone od 8. do 16. ure.
Comfort dvoposteljna soba: zakonska postelja, pdodatno ležišče (raztegljiva zofa), kopalnica s sušilcem za lase, klima, satelitska TV, telefon; soba se nahaja v annex zgradbi
Deluxe kamping vila z zasebnim bazenom: 56 m2 (mobilna hiška 32 m2 in terasa 24 m2), v celoti opremljene mobilne hiške imajo klimo in Wi-Fi, 1 spalnico s posteljo 160 cm x 200 cm, 1 spalnico z dvema ločenima posteljama 80 cm x 200 cm, 2 kopalnici s tušem, v celoti opremljeno kuhinjo s plinskim kuhalom, mikrovalovno pečico, hladilnikom z zamrzovalnikom, pomivalnim strojem, posodo, dnevno sobo z raztegljivo zofo (135 cm x 190 cm) in SAT TV; nadkrito teraso z mizo, ležalniki in senčniki.
Standard dvoposteljna soba (20 m2): Klimatizirana soba z zakonsko posteljo/enojnima posteljama vključuje kabelsko TV z ravnim zaslonom, zasebno kopalnico in balkon.
Soba "Room 2+1": balkon/pogled na park, ločena/združena postelja, pomožno ležišče, maks. 3 osebe, kopalnica s tušem, klima/gretje.
Standard dvoposteljna soba: ločeni postelji/zakonska postelja, kopalnica s tušem, hlajenje/gretje.
Superior družinska soba (40 m²): dve povezani sobi, francoski balkon, satelitska TV, zasebna kopalnica, klima, sef, mini bar.
VIP celodnevni izlet – Zaliv razbitin, Modre jame in panoramski razgled (izlet lahko po želji tudi umaknemo pri priprave vaše ponudbe)Izlet z ladjo do ene najbolj znanih plaž na svetu – Navagio (Zaliv razbitin), kjer se ustavite za ogled in fotografiranje. Sledi obisk Modrih jam, znanih po osupljivih modrih odsevih in kristalno čisti vodi, kamor se zapeljete z ladjo tudi v notranjost jam.Po ladijskem delu se dan nadaljuje z udobno VIP vožnjo z mini busom po otoku, z ogledom najlepših in najzanimivejših točk: panoramski razgled na Zaliv razbitin (Shipwreck viewpoint), postanek na plaži Makrys Gialos, vzpon na hrib Bohali nad mestom Zakynthos ter obisk 2000 let stare oljke.Za dodatno pristno izkušnjo sledi degustacija lokalnega oljčnega olja in vin. Izlet zaključite s kopanjem v žveplovem vrelcu na plaži Xygia, ki velja za naravni spa zaradi svojih pomlajevalnih učinkov.Na koncu je organiziran povratek do hotela.Pripravite se na nepozabno doživetje!
Privoščita si nekaj uric sprostitve v zasebnem wellness kotičku hotela ECO Hotel Center 3* v Postojni. Paket vključuje zakup finske savne za 2 osebi v dopoldanskem ali popoldanskem terminu, zato je odlična izbira za miren odklop v dvoje.Po savnanju se lahko sprostita na veliki postelji za počitek ali na ležalnikih v prijetni relax coni. Za dodatno udobje so vključene tudi brisače, razvajanje pa zaokrožita 2 kozarca ohlajene penine.
Dvoposteljna soba: sobe imajo kopalnico s tušem, klimatsko napravo, sušilnik za lase, SAT TV ter Wi-Fi.Apartma: apartmaji imajo kopalnico s tušem, opremljeno kuhinjo, SAT TV, Wi-Fi ter balkon ali teraso.
Dvoposteljne sobe z zakonsko posteljo imajo površino 29 m², opremljene so z ležiščem King size dimenzij 180x200 cm. Na voljo so klimatska naprava, sef, TV z ravnim zaslonom, mini bar. Vse nastanitvene enote so klimatizirane in nudijo brezžični internet. Kopalnica vključuje prho, kozmetično ogledalo, sušilec za lase, brisače.
APARTMA 3+2 (55 m2): Sprostite se v 55 m² velikem apartmaju, ki obsega dve spalnici, opremljeni z zakonsko posteljo ter pogradom oziroma enojno posteljo, ter raztegljiv kavč. Apartma ima tudi popolnoma opremljeno kuhinjo in dva balkona. Sprejme pet gostov, zaradi bližine plaž in drugih vsebin pa je idealen za družine.
Sobe, opremljene z okusom in eleganco, slavijo morje z velikimi okni ali balkoni s pogledom na plažo in pristanišče ob kanalu. Vse potrebne ugodnosti zagotavljajo vaše vsakodnevno udobje. Vsaka soba je zasnovana tako, da ponuja svetlobo, spokojnost in vizualni užitek Jadrana. Sobe so idealne za pare, družine ali popotnike, ki iščejo mir in stil. Storitve: klimatska naprava, brezžično omrežje, televizija, telefon, kopalnica s tuš kabino, sušilnik za lase, električne rolete.
Premium Club sobe: Soba z zakonsko ali dvema enojnima posteljama, pogled na morje, balkon z mizo in stoli, za 2 osebi in 1 otroka z možnostjo dodatnega ležišča 75x200cm, kopalnica s tušem, sušilec za lase, klimatska naprava, ogrevanje, SAT TV + radio, sef, mini bar, telefon z direktno linijo, brezplačen Wi-Fi.VIP tretma: dnevna brezplačna uporaba brezalkoholnih pijač v mini baru, grelnik vode, ponudba kave in čaja, uporaba kopalnih plaščev in copat, paket hotelske kozmetike.
Vse sobe so klimatizirane, imajo balkon in ponujajo brezplačno WiFi povezavo. Superior soba z zakonsko ali enojnima posteljama je prostorna soba z lesenim pohištvom in zasebno kopalnico s prho ali kadjo. Te enote se nahajajo v glavni stavbi in nudijo pogled na bazen ali park. Soba vključuje balkon, TV, minibar in sef.
Apartmaji Mateo ponujajo možnost bivanja v 4 različnih apartmajih: Modri apartma, Zeleni apartma, Beli apartma in Rdeči apartma. Vsi apartmaji so opremljeni s klimo, na voljo pa je tudi brezplačen Wi-Fi.Rdeči apartma je velikosti 25 m2 (z vključeno teraso) in je pravzaprav soba z lastno kuhinjo. Tako kot ostale enote je opremljen z jedilnim priborom in posteljnino za najbolj udobno bivanje. Rdeči apartma je najboljša izbira za 2 odrasli osebi, še posebej za mlade pare (otrok do 5 let spi brezplačno v postelji s starši).
Hotel se ponaša z arhitekturno razgibano zasnovo, kar pomeni, da se tudi sobe iste kategorije lahko med seboj nekoliko razlikujejo v postavitvi, kotiščih in razporeditvi pohištva. Vsaka soba ima svoj edinstven značaj, vendar vse zagotavljajo enako raven udobja in prijetnega bivanja. Družinska suita 2+2: spalnica z zakonsko posteljo, možnost dodatnega ležišča, lastna kopalnica, jedilna miza.
Dvoposteljna soba je prostorna in udobno opremljena soba, velika približno 30 m², primerna za dve osebi z možnostjo namestitve do dveh dodatnih oseb. Soba ima balkon ali teraso v pritličju, zato gostom ponuja prijeten kotiček za sprostitev na svežem zraku. V sobi je francosko ležišče ali ločeni ležišči, za prijetno bivanje pa so na voljo klimatska naprava, mini bar, sef, telefon, SAT TV ter kopalnica s kadjo, WC-jem in sušilnikom za lase.
Dvoposteljna soba s pogledom na gore (22 m2) ima zakonsko posteljo, teraso, kopalnico s prho, sušilnik za lase in klimo, primerna je za bivanje 2 oseb.
Dvosobni apartma Erica Lux (50 m² z dvoriščem ali 33 m² s teraso): Ena spalnica ima zakonsko posteljo, druga pa pograd ali dve enojni postelji. Klimatiziran apartma vključuje popolnoma opremljeno kuhinjo s pomivalnim strojem, predel za sedenje s satelitsko televizijo z ravnim zaslonom in kopalnico s prho.
Economy soba: velika okoli 20 m2. Ima zakonsko posteljo (nekatere je mogoče razdeliti) in raztegljiv naslanjač, ki služi kot dodatno ležišče, ter kopalnico s tuš kabino ali banjo in je idealna za maks. 2 odrasli osebi in enega otroka.
Standard dvoposteljna soba (20 m2): Klimatizirana soba z zakonsko posteljo/enojnima posteljama vključuje kabelsko TV z ravnim zaslonom, zasebno kopalnico in balkon.
Dvoposteljna soba – morska stran: soba na strani, ki gleda proti morju. Opremljena je s klimatsko napravo (hlajenje/ogrevanje), SAT TV-jem, telefonom, brezplačnim Wi-Fi-jem, sefom, mini-barom in delovnim stolom. Vključuje zasebno kopalnico s tušem in sušilcem za lase, nekatere sobe imajo tuš z masažerjem. Možnost sobe z balkonom ali povezanih sob in dodatnih ležišč na zahtevo.
Standardna dvoposteljna soba (21 m2) ima lastno kopalnico s prho in brezplačnim toaletnim priborom, TV z ravnim zaslonom in klimatsko napravo, nekatere sobe pa imajo tudi sedežno garnituro. Vse sobe imajo balkon ter nudijo posteljnino in brisače.
Deluxe kamping vila z zasebnim bazenom: 56 m2 (mobilna hiška 32 m2 in terasa 24 m2), v celoti opremljene mobilne hiške imajo klimo in Wi-Fi, 1 spalnico s posteljo 160 cm x 200 cm, 1 spalnico z dvema ločenima posteljama 80 cm x 200 cm, 2 kopalnici s tušem, v celoti opremljeno kuhinjo s plinskim kuhalom, mikrovalovno pečico, hladilnikom z zamrzovalnikom, pomivalnim strojem, posodo, dnevno sobo z raztegljivo zofo (135 cm x 190 cm) in SAT TV; nadkrito teraso z mizo, ležalniki in senčniki.
Poletni raj za dva na MikonosuDoživite čarobnost Mikonosa to poletje! Bele hiške, turkizno morje in očarljive uličice ustvarjajo popolno vzdušje za romantične trenutke.Uživajte v nepozabnih sončnih zahodih, vrhunski kulinariki in živahnem nočnem življenju – idealno za par, ki išče popolno kombinacijo sprostitve in avanture.
Sobe in namestitev: Hotel ponuja različne tipe sob – od ugodnih skupnih sob do zasebnih hotelskih sob z lastno kopalnico. Vse sobe so moderne, čiste in udobne, vključno s posteljnino in brisačami. Brezplačen hitri Wi-Fi je na voljo v celotni stavbi, možna pa je tudi pozna odjava (late check-out). Hišni ljubljenčki so prav tako dobrodošli.
Dvoposteljne sobe Landgut Classic se nahajajo v novejšem, skrbno arhitekturno usklajenem domu Haus Windmühle, kjer prevladujeta svetlost in prostornost. Več prostora za dobro počutje, tako v sobi kot v kopalnici, preplavljene s svetlobo, opremljene s sodobnim svetlim pohištvom iz masivnega lesa – tako se predstavljajo sobe Landgut. Kopalnica, WC, sušilec za lase, satelitska televizija, regionalno založen minibar, brezplačen brezžični internet, individualno nastavljivo ogrevanje in najkrajša pot do novega Althof VinoSPA zagotavljajo, da lahko uživate v svojem bivanju.
Tamaris Holiday Home 6: 40 m2 | 18 m2 pokrita terasa | 3 spalnice | 2 kopalnici | 6 + 1 oseba✔ 20 - 60 metrov od morja ✔ Pokrita terasa ✔ Terasa za sončenje ✔ Parkirišče ✔ Hišni ljubljenčki dovoljeni ✔ Klimatska naprava ✔ Satelitska TV ✔ Sef ✔ Opremljena kuhinja ✔ Pomivalni stroj ✔ Mikrovalovna pečica ✔ Sušilnik za lase ✔ Toaletni pribor ✔ Otroška posteljica (na zahtevo) ✔ Brezplačen Wi-Fi ✔ ParkiriščeTa prostorna in moderna mobilna hiška je idealna za večje družine ali skupine prijateljev. Čudovita narava in mediteransko rastlinje, blizu plaže - vse na enem mestu!
Sobe, opremljene z okusom in eleganco, slavijo morje z velikimi okni ali balkoni s pogledom na plažo in pristanišče ob kanalu. Vse potrebne ugodnosti zagotavljajo vaše vsakodnevno udobje. Vsaka soba je zasnovana tako, da ponuja svetlobo, spokojnost in vizualni užitek Jadrana. Sobe so idealne za pare, družine ali popotnike, ki iščejo mir in stil. Storitve: klimatska naprava, brezžično omrežje, televizija, telefon, kopalnica s tuš kabino, sušilnik za lase, električne rolete.
Apartma Vinea (38,5 m²): ena spalnica, dnevna soba s popolnoma opremljeno kuhinjo, dodatno ležišče v dnevni sobi za eno odraslo osebo ali dva otroka, ena kopalnica s tušem, balkon ali terasa z mizo in 4 stoli, mikrovalovna pečica, grelnik za vodo, klimatska naprava.Tipi apartmajev:➜Apartma Vinea - tip A (2+2) ima eno spalnico z dvema ležiščema in raztegljivim kavčem v dnevni sobi, 38m2➜Apartma Navis – tip C (3+2) ima eno spalnico s tremi ležišči in raztegljivim kavčem v dnevni sobi, 40m2
Standardne sobe ponujajo vse potrebno za prijetno in sproščujočo izkušnjo. Občutek domačnosti dopolnjujejo brezplačen brezžični internet, sušilec za lase, sef, mini bar, grelnik vode ter brezplačna kava in čaj. Popoln kraj za začetek dneva – in prijeten kraj za vrnitev. Standardne sobe so idealne za udobno namestitev dveh gostov. Vsaka soba meri približno 20 m², nekatere pa imajo tudi balkon. Sobe so opremljene z dvema enojnima posteljama dimenzij 90×200 cm ali eno zakonsko posteljo dimenzij 180×200 cm. V izbranih sobah je mogoče namestiti tudi dodatno ležišče za tretjega gosta. Harmonična notranjost, umirjene barve in dobro opremljene ugodnosti zagotavljajo nemoten počitek. Vse naše sobe so funkcionalno zasnovane in polne naravne svetlobe.
Superior dvoposteljna soba (velikosti 24 m2) z balkonom ima klimo, sef, satelitsko TV, privatno kopalnico, fen, kopalni plašč, kavč (80x200) kot pomožno ležišče.
Apartma Lepeza (73m2) je sodoben apartma s čudovitim pogledom na morje. Apartma ima kuhinjo, dnevno sobo z raztegljivim kavčem, kopalnico s pralnim strojem, ločeno spalnico z zakonsko posteljo, prostorno teraso, brezplačno parkirišče. Stanovanje je nekadilsko in hišni ljubljenčki niso dovoljeni.Delovni čas recepcije: visoka sezona (15. 6. – 15. 9.) od 7. do 20. ure oziroma izven sezone od 8. do 16. ure.
V letu 2026 bo hotel izvedel pomembno prenovo in posodobitev obstoječih zmogljivosti Alem(aris): klimatizacija vseh namestitvenih enot, namestitev televizorjev, mini barov in sefov, naložba v restavracijo in kuhinjo s ciljem izboljšanja gastronomske ponudbe in storitev, oplemenititev prostora, da bi gostom zagotovili še večje udobje ob hkratnem ohranjanju topline domačega vzdušja, odprtje igralnice, odprtje otroškega kotička, odprtje puba, prenova restavracije na plaži, celovita prenova sob v depandansah, prenova kopalnic v sobah glavne stavbe objekta, vgradnja dvigala v glavno stavbo objekta.Standardna dvoposteljna soba z balkonom: 2 postelji (zakonska/dve ločeni ležišči) + dodatno izvlečno ležišče, kopalnica, balkon, klimatska naprava, sef, TV; idealna za sprostitev in uživanje v miru in razgledu na borov gozd. S površino 14 kvadratnih metrov je idealna izbira za dva odrasla, z možnostjo dodatnega ležišča, primernega za otroke do 12 let (izvlečno dodatno ležišče). Praktičnost in udobje korak bližje naravi!
Poletje v Jelsi kot oddih za dušo in telo.Soba Comfort ima 17m2, udobno posteljo, balkon, TV, ventilator in kopalnico s kadjo/tuš in sušilcem za lase.
Deluxe kamping vila z zasebnim bazenom: 56 m2 (mobilna hiška 32 m2 in terasa 24 m2), v celoti opremljene mobilne hiške imajo klimo in Wi-Fi, 1 spalnico s posteljo 160 cm x 200 cm, 1 spalnico z dvema ločenima posteljama 80 cm x 200 cm, 2 kopalnici s tušem, v celoti opremljeno kuhinjo s plinskim kuhalom, mikrovalovno pečico, hladilnikom z zamrzovalnikom, pomivalnim strojem, posodo, dnevno sobo z raztegljivo zofo (135 cm x 190 cm) in SAT TV; nadkrito teraso z mizo, ležalniki in senčniki.
Sobe: Vsaka izmed prijetnih sob je klimatizirana in ima lastno kopalnico s kadjo in sušilcem za lase, minibar, sef, ogrevanje in teraso ali balkon. Apartmaji imajo tudi ločeno spalnico. Tehnične lastnosti v vseh namestitvenih enotah vključujejo direktno telefonsko linijo, radio, satelitsko/kabelsko TV in brezplačen brezžični dostop do interneta.
Hotel sestavljajo štiri vile, ki nosijo imena po rastlinah: Lavanda, Hortenzija, Pinea in Tilia, kar simbolizira bogastvo zelenja in mediteranski čar hotela. Sobe so na voljo v različnih tipih: standardne sobe, družinske sobe in apartmaji. Standardne sobe imajo francosko posteljo ali dve ločeni postelji, lahko pa vključujejo tudi pomožno posteljo. Apartmaji imajo spalnico s francosko posteljo ali dvema ločenima posteljama ter dnevno sobo s eno ali dvema pomožnima posteljama. Družinske sobe so sestavljene iz dveh standardnih sob, povezanih z vrati. Sobe so opremljene s kabelsko televizijo, telefonom, klimatsko napravo, Wi-Fi internetom, kopalnico in sušilcem za lase. Številne sobe imajo balkon. Studiji in apartmaji imajo lahko raztegljiv kavč, sedežno ali fotelj kot pomožno posteljo.
Economy soba: Soba ima kopalnico s tuš kabino ali banjo, spalnico z ločenima posteljama ter raztegljiv naslanjač, ki služi kot dodatno ležišče. Soba je velika okoli 20 m2.
Standard soba: Sodobno opremljena soba za dve osebi z ločenimi posteljami, na zahtevo pa postelji združivo v veliko zakonsko posteljo. Sobe, kot tudi sam hotel, so urejene v modernem slogu, ki se popolnoma prilega zelenim bregovom, v katerih se nahajajo.
Comfort dvoposteljna soba z balkonom je udobna izbira za največ 3 osebe. Soba vključuje balkon, zakonsko posteljo ali ločeni postelji ter možnost dodatnega pomožnega ležišča velikosti 70 x 190 cm.Gostom so na voljo zasebna kopalnica s tušem in WC-jem, hlajenje oziroma gretje, posteljnina in brisače, možnost otroške posteljice, sušilnik za lase, mini bar, sef v sobi, TV, direktna telefonska linija, Wi-Fi, hotelska kozmetika in centralno ogrevanje.Tipi sob:➜ S2: Standard dvokrevetna soba. Twin/double. Kupaonica s tušem.➜ CS3B: Comfort dvokrevetna soba s balkonom. Bračni krevet. Pomoćni krevet: fotelja na razvlačenje. Kupaonica s tušem.➜ CS3BS: Comfort dvokrevetna soba s balkonom, pogled more. Bračni krevet. Pomoćni krevet: fotelja na razvlačenje. Kupaonica s tušem
Economy soba: dvoposteljna soba s francosko posteljo (16 m2) za 2 osebi. Vse sobe so klimatizirane in imajo kopalnico s tušem in sušilnikom za lase, brezplačen Wi-Fi, SAT TV in telefon z možnostjo direktnih klicev.
Sobe v hotelu Diplomatic ponujajo pogled na morje, so svetle in udobne. Idealna izbira za tiste, ki iščejo prostorne, dobro opremljene sobe, primerne tako za daljša kot krajša bivanja, z družino ali v paru! Gostje cenijo sobe v hotelu zaradi njihove opreme, udobnih in prostornih kopalnic ter velikih balkonov. Storitve: klimatska naprava, brezžično omrežje, televizija, telefon, sušilnik za lase, električne rolete.
Sobe so zasnovane tako, da vam nudijo udobje in mir, le nekaj korakov od plaže. Vsaka soba je razporejena v prijetne, klimatizirane in svetle prostore, ki ustvarjajo sproščeno vzdušje, kjer se boste od trenutka prihoda počutili kot na počitnicah. Storitve: klimatska naprava, balkon, tuš kabina, sušilnik za lase, televizija, brezplačen brezžični internet, dnevno pospravljanje.
Hotel razpolaga s 184 nastanitvenimi enotami, vključno z 160 dvoposteljnimi sobami, 11 dvoposteljnimi sobami s pomožnim ležiščem in 13 dvoposteljnimi apartmaji. Vse standardne sobe so popolnoma opremljene in vsebujejo francosko posteljo ali dve ločeni postelji. Apartmaji vključujejo francosko posteljo ali dve ločeni postelji ter eno pomožno ležišče. Sobe in apartmaji so opremljeni s TV-jem, telefonom, klimatsko napravo, mini barom (z depozitom), Wi-Fi internetom in lastno kopalnico. Nekatere sobe imajo teraso. Standardne sobe so izključno dvoposteljne in ni mogoče dodati pomožnega ležišča. Sobe, studii in apartmaji lahko vsebujejo kavč, raztegljiv sedež ali fotelj kot pomožno ležišče.
Hotel se ponaša z arhitekturno razgibano zasnovo, kar pomeni, da se tudi sobe iste kategorije lahko med seboj nekoliko razlikujejo v postavitvi, kotiščih in razporeditvi pohištva. Vsaka soba ima svoj edinstven značaj, vendar vse zagotavljajo enako raven udobja in prijetnega bivanja. Dvoposteljna soba: pogled na vrt, klimatska naprava, zasebna kopalnica, TV z ravnim zaslonom, mini bar.
Apartma za do 8 oseb meri 95 m² in ponuja udobje na ravni 4 zvezdic. Primeren je za 6 oseb, z možnostjo 2 dodatnih ležišč na udobnem raztegljivem kavču v dnevnem prostoru. Apartma vključuje 3 spalnice z zakonsko posteljo in garderobno omaro, predsobo z garderobo, 2 do 3 kopalnice s kadjo ali prho ter odprt kuhinjsko-jedilni in bivalni prostor. Gostom so na voljo kakovostno opremljena kuhinja s kuhalno ploščo s 4 kuhališči, pečico in aparatom za kavo, LCD TV, stereo oprema, brezplačen Wi-Fi ter balkon ali terasa.
Sobe so klimatizirane in gostom nudijo brezplačen Wi-Fi, TV z ravnim zaslonom ter zasebno kopalnico s prho, ločenim WC-jem, brisačami in brezplačnimi toaletnimi potrebščinami. Na voljo so tudi garderobna omara, balkon ali terasa s sedežno garnituro ter dostop do odprtega dvorišča za prijetno sprostitev.
Soba Comfort plus: Udobna triposteljna soba s pogledom na park. Velikost je cca 23 m2. Troposteljna soba ima pogled na park, standardno okno, kopalnico s kadjo, sušilec za lase, klimatsko napravo, ogrevanje, SAT TV + radio, sef, mini bar, direktno telefonsko linijo, brezplačen WiFi za 2 napravi, kuhalnik vode, ponudbo kave in čajev, detektor požara.
Standard dvoposteljna soba ima eno zakonsko posteljo, LCD TV, klimo, mini hladilnik, v kopalnici je tuš ali kad.
