Vse ponudbe
Pred nami je kratek in intenziven izlet v osrčje Evrope, kjer se prepletajo alpska lepota, mogočna narava in eleganca prestižnih mest. Najprej bomo obiskali Zürich, kraj slikovitih ulic, živahnega utripa in prijetnega ravnovesja med tradicijo in sodobnostjo. Sledi nepozabno doživetje pri Renskih slapovih, največjih slapovih v Evropi, kjer nas bodo prevzeli moč vode in dih jemajoči razgledi. Pot nas bo nato vodila v očarljivo kneževino Liechtenstein, majhno deželo miru, reda in alpske romantike. Za zaključek bomo obiskali še St. Moritz, simbol alpske elegance, kjer bleščeča jezera in mogočni vrhovi ustvarjajo pravo razgledniško kuliso. Izlet, poln kontrastov in čudovitih vtisov, ki se nam bodo zagotovo vtisnili v spomin.Program izleta:1. dan: SLOVENIJA - AVSTRIJA: Odhod avtobusa v večernih urah iz Ljubljane, vožnja proti Avstriji ... Nočna vožnja proti Švici.2. dan: ZÜRICH - RENSKI SLAPOVI - MAINAU: V jutranjih urah bomo prispeli v največje švicarsko mesto, v Zürich, ki slovi po najboljši kvaliteti življenja na svetu. Sprehodili se bomo skozi mestno jedro in videli mestno hišo ter romansko stolnico s kipom sv. Karla Velikega. Privoščili si bomo nekaj prostega časa in se nato odpeljali naprej do Renskih slapov. Od blizu bomo začutili moč vode največjih slapov v Evropi. Vožnjo bomo nadaljevali mimo mesteca Stein am Rhein proti Bodenskemu jezeru in se ustavili na otočku Mainau, katerega vso leto krasijo cvetlični nasadi, parki in vrtovi (vstopnina). Po ogledu se bomo odpeljali do hotela v okolici Feldkirchna. Nočitev.3. dan: LIECHTENSTEIN / VADUZ - ST. MORITZ - SLOVENIJA: Po zajtrku se bomo odpeljali do kneževine Liechtenstein. Ta žepna državica meri le 157 km2 in leži v ozki gorski dolini pod visokimi vrhovi, ukleščeni med Švico in Avstrijo. Obiskali bomo Vaduz, glavno mesto kneževine in se sprehodili po mestnem središču, nad katerim na visoki skalni vzpetini dominira grad, v katerem že 250 let živijo vladarji Liechtensteina. Po ogledu nas bo pot vodila do slovitega St. Moritza. Mesto ima čudovito lego ob jezeru St. Moritz. Postanek bomo izkoristili za sprehod po mestu in krajši počitek. Vožnja preko Italije proti domu, kamor bomo prispeli v nočnih urah.
Vse sobe v hotelu nudijo udobno in sodobno opremljeno namestitev z brezplačnim Wi-Fi-jem, klimatsko napravo ter LCD televizijo. Gostom so na voljo tudi mini bar, varnostni sef ter lastna kopalnica s toaletnim priborom in sušilcem za lase.
Koncert poletne noči v Schönbrunnu je eden od vrhuncev filharmoničnega leta. Vsako leto poteka na prostem v parku dvorca Schönbrunn, ki ga je UNESCO razglasil za svetovno dediščino. Prireditveni prostor za orkester in občinstvo se nahajata sredi baročnega parka, ki ga uokvirja dramatična kulisa palače Schönbrunn in Gloriette.Dunajski filharmoniki (Wiener Philharmoniker) so eden najbolj cenjenih in slavnih simfoničnih orkestrov na svetu. Njihova zgodovina sega v leto 1842, ko jih je ustanovil dirigent Otto Nicolai. Orkester je tesno povezan z Dunajsko državno opero, saj vsi njegovi člani prihajajo iz opernega orkestra, vendar morajo po vsaj treh letih igranja v operi opraviti še dodatno avdicijo za vstop med filharmonike … Letos se nam zopet obeta čudovit koncert! Program izleta: Odhod avtobusa v jutranjih urah s parkirišča na Dolgem mostu v Ljubljani. Vožnja v Celje in Maribor, kjer se nam pridružijo tudi štajerski potniki in vožnja naprej v Avstrijo, mimo Gradca na Dunaj. Najprej se bomo popeljali na panoramski ogled palač ob Ringu; videli bomo Karlovo cerkev, Umetnostnozgodovinski in Naravoslovni muzej, Državno opero, Mestno hišo, Parlament, Dvorno gledališče, Votivno cerkev in Univerzo. Na sprehodu po mestu bomo občudovali znamenitosti starega jedra; stolnico sv. Štefana, dvorec Belvedere, Plečnikovo Zacherlovo hišo … Prosti čas za oddih v eni od dunajskih kavarn, kjer si bomo nemara privoščili znamenito Sacherjevo tortico … proti večeru vožnja s podzemnim vlakom na območje Schönbrunna, kjer bomo uživali ob zvokih Dunajskih filharmonikov. Po končanem koncertu vožnja proti domu, kamor bomo predvidoma prispeli v zgodnjih jutranjih urah naslednjega dne.
Vse sobe v hotelu nudijo udobno in sodobno opremljeno namestitev z brezplačnim Wi-Fi-jem, klimatsko napravo ter LCD televizijo. Gostom so na voljo tudi mini bar, varnostni sef ter lastna kopalnica s toaletnim priborom in sušilcem za lase.
Sobe so klimatizirane, opremljene s parketom, LCD-TV, minibarom in čaj/kavni postrežbo; kopalnice nudijo tuš ali kad.
Standardna dvoposteljna soba je lahko opremljena z dodatno posteljo, tako da se kapaciteta lahko poveča na 5 oseb, otroška posteljica pa je brezplačna do starosti 2 let.
Dvosoben apartma: Velikost apartmaja: 75 m² - Klimatiziran apartma z ločenim vhodom ima 1 dnevno sobo, 2 ločeni spalnici ter kopalnico s kadjo in prho. Popolnoma opremljena kuhinja vključuje štedilnik, hladilnik, pomivalni stroj in kuhinjske pripomočke. Prostoren apartma s pogledom na mesto vključuje pralni stroj, zvočno izolirane stene, opremo za pripravo čaja in kave ter kabelsko TV z ravnim zaslonom. V namestitveni enoti so 4 ležišča.
Dvosoben apartma: Velikost apartmaja: 75 m² - Klimatiziran apartma z ločenim vhodom ima 1 dnevno sobo, 2 ločeni spalnici ter kopalnico s kadjo in prho. Popolnoma opremljena kuhinja vključuje štedilnik, hladilnik, pomivalni stroj in kuhinjske pripomočke. Prostoren apartma s pogledom na mesto vključuje pralni stroj, zvočno izolirane stene, opremo za pripravo čaja in kave ter kabelsko TV z ravnim zaslonom. V namestitveni enoti so 4 ležišča.
Glamping vile ponujajo dnevni prostor, spalnico, popolnoma opremljeno kuhinjo, zasebno kopalnico s tušem in WC-jem, klimatsko napravo ter ogrevanje. Vsaka enota ima svojo teraso z vrtnim pohištvom, določene pa tudi zasebno leseno kad z geotermalno vodo, ki dodatno obogati doživetje oddiha. Glamping šotori sprejmejo od 2 do 6 oseb in vključujejo bivalni prostor, kuhinjsko nišo s štedilnikom in hladilnikom, spalni del, kopalnico ter teraso, kar zagotavlja visoko raven udobja tudi v naravnem okolju.
Soba s pogledom na park: Svetla in udobno opremljena soba s pogledom park ponuja prijetno zatočišče za sproščen oddih. Opremljena je s klimatsko napravo, TV z ravnim zaslonom, zasebno kopalnico s prho in sušilcem za lase ter brezplačnim Wi-Fi dostopom. Iz sobe se odpira razgled na modrino morja, ki pričara pravo mediteransko vzdušje.
Hotel ima skupno 74 namestitvenih enot. Vse sobe so klimatizirane in opremljene s kopalnico, satelitsko televizijo z ravnim zaslonom, telefonom, sušilcem za lase in brezplačnim brezžičnim internetom. Večina sob s pogledom na morje ima zasebni balkon s čudovitim razgledom na Kvarnerski zaliv in otok Krk. Dvoposteljna soba v mansardi: dvoposteljna soba s strešnim oknom, velikosti 19 m2. Vključuje zakonsko posteljo dimenzij 160 x 200 cm, pisalno mizo, klimatsko napravo, sodobno satelitsko televizijo in kopalnico s kadjo.
Vsi apartmaji so opremljeni s posodo za prehranjevanje in kuhanje glede na število oseb ter aparatom za kavo in kuhalnikom vode. Superior apartmaji so dodatno opremljeni z mikrovalovno pečico in sušilcem za lase v kopalnici. Parkirna mesta so poleg apartmaja.Tip B (4+1) Superior seaside - 46 m² - dve spalnici (king size ali twin postelja), raztegljiv kavč v dnevni sobi (primeren za dva otroka do 12 let), kuhinja, telefon, kopalnica s tušem in dodatni wc, v prvem nadstropju z balkonom.
Prepustite se vsem lepotam bivanja v kampu, obdanem z mediteranskim rastlinjem in borovim gozdom. Nove, v letu 2018 zgrajene mobilne hišice Premium Comfort v velikosti 34 m2 imajo spalnico z zakonsko posteljo, otroško sobo z dvema ločenima posteljama in pogradom, dve kopalnici, kuhinjo, opremljeno z mikrovalovno pečico, kuhalnikom vode in pomivalnim strojem. Na prostorni, pokriti in ograjeni terasi boste našli jedilno mizo in ležalnike - vse za ležeren poletni večer!
Sobe: Aminess Lišanj Family Hotel ima 168 sodobno urejenih sob in apartmajev razigranega dizajna, večina z balkonom in pogledom na morje. Vsaka soba v tem hotelu je opremljena s sodobno in udobno opremo, tako da je gostom zagotovljeno prijetno bivanje. Kopalnice so opremljene s tušem ali kadjo, sušilcem za lase in hotelsko kozmetiko. Gostje lahko za komunikacijo in povezovanje z zunanjim svetom uporabljajo telefon in brezplačen WiFi. Za zabavo in sprostitev sobe vključujejo satelitsko televizijo. Za varno hrambo dragocenosti je na voljo sef, v mini baru pa osvežilne pijače in prigrizki. Klimatska naprava je prilagojena potrebam gostov po ogrevanju ali hlajenju prostorov. Za dodatno udobje so na voljo tudi kopalni plašči in copati. Za varnost gostov je v vsaki sobi nameščen detektor dima.Opisi sob:➜S3: Standard dvoposteljna soba. Zakonska postelja. Dodatno ležišče: raztegljivo (največ 14,99 let). Kopalnica s tušem.➜S3BP: Classic dvoposteljna soba z balkonom. Zakonska postelja. Dodatno ležišče: raztegljivo (največ 14,99 let). Kopalnica s tušem.➜S3BM: Premium dvoposteljna soba z balkonom, pogled morje. Zakonska postelja. Dodatno ležišče: raztegljivo (največ 14,99 let). Kopalnica s tušem.➜S2SBM: Superior dvoposteljna soba z balkonom, morska stran. Zakonska postelja. 2 dodatni ležišči: raztegljivi (največ 14,99 let). Kopalnica s tušem.➜S4F: Standard družinska soba. Dve spalnici, ena z zakonsko posteljo, druga z dvema enojnima posteljama. Kopalnica s tušem.➜S2FP: Klasična povezana družinska soba z balkonom. Dve dvoposteljni sobi, povezani z vrati. V vsaki sobi zakonska postelja in dodatno raztegljivo ležišče (največ 14,99 let). Kopalnica s tušem.➜S2FM: Premium povezana družinska soba z balkonom, pogled morje. Dve dvoposteljni sobi, povezani z vrati. V vsaki sobi zakonska postelja in dodatno raztegljivo ležišče (največ 14,99 let). Kopalnica s tušem.
Namestitev: Vsaka soba je prostorna, svetla, tiha in udobna. Vsaka soba je opremljena z barvnim televizorjem, neodvisno klimatsko napravo in ogrevanjem ter kopalnico z umivalnikom, tušem, straniščem, bidejem in sušilcem za lase. Strop ima vidne lesene tramove, prostorna okna, kopalnice pa so vedno nove in ljubeče vzdrževane. Idealno za družine in pare, ki iščejo počitnice ob Gardskem jezeru
Sobe: Aminess Lišanj Family Hotel ima 168 sodobno urejenih sob in apartmajev razigranega dizajna, večina z balkonom in pogledom na morje. Vsaka soba v tem hotelu je opremljena s sodobno in udobno opremo, tako da je gostom zagotovljeno prijetno bivanje. Kopalnice so opremljene s tušem ali kadjo, sušilcem za lase in hotelsko kozmetiko. Gostje lahko za komunikacijo in povezovanje z zunanjim svetom uporabljajo telefon in brezplačen WiFi. Za zabavo in sprostitev sobe vključujejo satelitsko televizijo. Za varno hrambo dragocenosti je na voljo sef, v mini baru pa osvežilne pijače in prigrizki. Klimatska naprava je prilagojena potrebam gostov po ogrevanju ali hlajenju prostorov. Za dodatno udobje so na voljo tudi kopalni plašči in copati. Za varnost gostov je v vsaki sobi nameščen detektor dima.Opisi sob:➜S3: Standard dvoposteljna soba. Zakonska postelja. Dodatno ležišče: raztegljivo (največ 14,99 let). Kopalnica s tušem.➜S3BP: Classic dvoposteljna soba z balkonom. Zakonska postelja. Dodatno ležišče: raztegljivo (največ 14,99 let). Kopalnica s tušem.➜S3BM: Premium dvoposteljna soba z balkonom, pogled morje. Zakonska postelja. Dodatno ležišče: raztegljivo (največ 14,99 let). Kopalnica s tušem.➜S2SBM: Superior dvoposteljna soba z balkonom, morska stran. Zakonska postelja. 2 dodatni ležišči: raztegljivi (največ 14,99 let). Kopalnica s tušem.➜S4F: Standard družinska soba. Dve spalnici, ena z zakonsko posteljo, druga z dvema enojnima posteljama. Kopalnica s tušem.➜S2FP: Klasična povezana družinska soba z balkonom. Dve dvoposteljni sobi, povezani z vrati. V vsaki sobi zakonska postelja in dodatno raztegljivo ležišče (največ 14,99 let). Kopalnica s tušem.➜S2FM: Premium povezana družinska soba z balkonom, pogled morje. Dve dvoposteljni sobi, povezani z vrati. V vsaki sobi zakonska postelja in dodatno raztegljivo ležišče (največ 14,99 let). Kopalnica s tušem.
Standard dvoposteljna soba z 2 dodatnimi ležišči: soba z dvemi osnovnimi ležišči in dvemi dodatnimi ležišči, TV, klimatska naprava, lastna kopalnica
Standard dvoposteljna soba je udoben in sodoben prostor velik 29 m², idealen za do 2 osebi. Soba ima en francoski ležišče, klimatsko napravo, prostor za sedenje, mini bar in LCD TV s satelitskimi programi. Moderno kopalnico dopolnjuje bade‑mantil, sušilec za lase in bide. Gostje imajo na voljo dostop do brezplačnega Wi‑Fi, sobno strežbo in storitev pranja perila.
Glamping vile ponujajo dnevni prostor, spalnico, popolnoma opremljeno kuhinjo, zasebno kopalnico s tušem in WC-jem, klimatsko napravo ter ogrevanje. Vsaka enota ima svojo teraso z vrtnim pohištvom, določene pa tudi zasebno leseno kad z geotermalno vodo, ki dodatno obogati doživetje oddiha. Glamping šotori sprejmejo od 2 do 6 oseb in vključujejo bivalni prostor, kuhinjsko nišo s štedilnikom in hladilnikom, spalni del, kopalnico ter teraso, kar zagotavlja visoko raven udobja tudi v naravnem okolju.
Glamping vile ponujajo dnevni prostor, spalnico, popolnoma opremljeno kuhinjo, zasebno kopalnico s tušem in WC-jem, klimatsko napravo ter ogrevanje. Vsaka enota ima svojo teraso z vrtnim pohištvom, določene pa tudi zasebno leseno kad z geotermalno vodo, ki dodatno obogati doživetje oddiha. Glamping šotori sprejmejo od 2 do 6 oseb in vključujejo bivalni prostor, kuhinjsko nišo s štedilnikom in hladilnikom, spalni del, kopalnico ter teraso, kar zagotavlja visoko raven udobja tudi v naravnem okolju.
Hotel se ponaša z arhitekturno razgibano zasnovo, kar pomeni, da se tudi sobe iste kategorije lahko med seboj nekoliko razlikujejo v postavitvi, kotiščih in razporeditvi pohištva. Vsaka soba ima svoj edinstven značaj, vendar vse zagotavljajo enako raven udobja in prijetnega bivanja. Družinska suita 2+2: spalnica z zakonsko posteljo, možnost dodatnega ležišča, lastna kopalnica, jedilna miza.
Hotel se ponaša z arhitekturno razgibano zasnovo, kar pomeni, da se tudi sobe iste kategorije lahko med seboj nekoliko razlikujejo v postavitvi, kotiščih in razporeditvi pohištva. Vsaka soba ima svoj edinstven značaj, vendar vse zagotavljajo enako raven udobja in prijetnega bivanja. Dvoposteljna soba: pogled na vrt, klimatska naprava, zasebna kopalnica, TV z ravnim zaslonom, mini bar.
Vse sobe so klimatizirane in imajo satelitsko LCD televizijo, mini bar, sef ter lastno kopalnico s sušilcem za lase in brezplačnimi toaletnimi pripomočki. Nekatere sobe imajo tudi balkon s pogledom na morje.
Sobe so klimatizirane in opremljene s kopalnico (tuš kabina), SAT TV.
Sobe so klimatizirane in opremljene s kopalnico (tuš kabina), SAT TV.
Hotel sestavljajo štiri vile, ki nosijo imena po rastlinah: Lavanda, Hortenzija, Pinea in Tilia, kar simbolizira bogastvo zelenja in mediteranski čar hotela. Sobe so na voljo v različnih tipih: standardne sobe, družinske sobe in apartmaji. Standardne sobe imajo francosko posteljo ali dve ločeni postelji, lahko pa vključujejo tudi pomožno posteljo. Apartmaji imajo spalnico s francosko posteljo ali dvema ločenima posteljama ter dnevno sobo s eno ali dvema pomožnima posteljama. Družinske sobe so sestavljene iz dveh standardnih sob, povezanih z vrati. Sobe so opremljene s kabelsko televizijo, telefonom, klimatsko napravo, Wi-Fi internetom, kopalnico in sušilcem za lase. Številne sobe imajo balkon. Studiji in apartmaji imajo lahko raztegljiv kavč, sedežno ali fotelj kot pomožno posteljo.
Hotel razpolaga s 184 nastanitvenimi enotami, vključno z 160 dvoposteljnimi sobami, 11 dvoposteljnimi sobami s pomožnim ležiščem in 13 dvoposteljnimi apartmaji. Vse standardne sobe so popolnoma opremljene in vsebujejo francosko posteljo ali dve ločeni postelji. Apartmaji vključujejo francosko posteljo ali dve ločeni postelji ter eno pomožno ležišče. Sobe in apartmaji so opremljeni s TV-jem, telefonom, klimatsko napravo, mini barom (z depozitom), Wi-Fi internetom in lastno kopalnico. Nekatere sobe imajo teraso. Standardne sobe so izključno dvoposteljne in ni mogoče dodati pomožnega ležišča. Sobe, studii in apartmaji lahko vsebujejo kavč, raztegljiv sedež ali fotelj kot pomožno ležišče.
Hotel razpolaga s 184 nastanitvenimi enotami, vključno z 160 dvoposteljnimi sobami, 11 dvoposteljnimi sobami s pomožnim ležiščem in 13 dvoposteljnimi apartmaji. Vse standardne sobe so popolnoma opremljene in vsebujejo francosko posteljo ali dve ločeni postelji. Apartmaji vključujejo francosko posteljo ali dve ločeni postelji ter eno pomožno ležišče. Sobe in apartmaji so opremljeni s TV-jem, telefonom, klimatsko napravo, mini barom (z depozitom), Wi-Fi internetom in lastno kopalnico. Nekatere sobe imajo teraso. Standardne sobe so izključno dvoposteljne in ni mogoče dodati pomožnega ležišča. Sobe, studii in apartmaji lahko vsebujejo kavč, raztegljiv sedež ali fotelj kot pomožno ležišče.
Two bedroom suite (34 m²): zakonska postelja, pograd in terasa. Vsaka soba je opremljena s klimatsko napravo, satelitsko televizijo z ravnim zaslonom, tušem, sušilcem za lase, sefom, aparatom za kavo/čaj, ogledalom in toaletnim priborom.
Namestitev: Vsi apartmaji/sobe razpolagajo z velikim balkonom/teraso s pogledom na morje in plažo, opremljeni pa so s sedežno garnituro, kuhinjo z inventarjem, posodo in hladilnikom, telefonom, brezplačnim internetom, SAT TV-jem, klimo in gretjem, velikimi kopalnicami s kadjo ali tuš kabino.
Enosobni apartma: Apartma vključuje ločeno spalnico z zakonsko posteljo, garderobno omaro, nočnimi omaricami, ambientalno osvetlitvijo in TV-jem, medtem ko prostoren dnevni prostor ponuja kotno sedežno garnituro, TV, komode ter mizo za kavo ali obedovanje – popolno za družinska druženja ali sprostitev po raziskovanju naravnih lepot. Popolnoma opremljena kuhinja s hladilnikom, štedilnikom, mikrovalovno pečico ter aparati za kavo in čaj omogoča samostojno pripravo obrokov, sodobna kopalnica s prho in vsemi potrebnimi toaletnimi pripomočki pa dodatno prispeva k udobju bivanja.
Enosobni apartma: Apartma vključuje ločeno spalnico z zakonsko posteljo, garderobno omaro, nočnimi omaricami, ambientalno osvetlitvijo in TV-jem, medtem ko prostoren dnevni prostor ponuja kotno sedežno garnituro, TV, komode ter mizo za kavo ali obedovanje – popolno za družinska druženja ali sprostitev po raziskovanju naravnih lepot. Popolnoma opremljena kuhinja s hladilnikom, štedilnikom, mikrovalovno pečico ter aparati za kavo in čaj omogoča samostojno pripravo obrokov, sodobna kopalnica s prho in vsemi potrebnimi toaletnimi pripomočki pa dodatno prispeva k udobju bivanja.
Sobe: Hotel ima 117 prijetno urejenih in klimatiziranih sob, večino z balkonom, bodisi s pogledom na morje ali na pomirjajoči park, vse pa premorejo satelitsko televizijo, telefon, kopalnico in sušilnik za lase.
V vseh sobah se nahaja elegantno pohištvo (klasičen stil), usklajene zavese, okraski in razkošne podrobnosti, ki zaznamujejo vsako sobo na različen način. Vse so opremljene s klimatsko napravo, ogrevanjem, mini barom, sušilnikom za lase, sefom, SAT TV, DVD, radijem, brezplačno ADSL internetno povezavo in telefonom z direktno linijo.
Standard dvoposteljna soba (28 m²) - Prostorna standardna dvoposteljna soba ponuja vse potrebno za mirno in sproščujoče bivanje le nekaj korakov od morja, bazena in hotelske restavracije ob obali. Klimatizirana soba vključuje dve ležišči, satelitsko televizijo, mini bar, sef ter udoben kavč. Zasebna kopalnica je opremljena s kadjo, sušilcem za lase in brezplačnimi toaletnimi pripomočki. Soba nudi tudi pogled na morje ter predstavlja prijetno zatočišče po dnevu raziskovanja otoka.
Studio apartma z balkonom ali teraso: Sodoben studio apartma z balkonom ali teraso, velikosti 32 m², dostopen izključno po stopnicah. Vsak apartma je klimatiziran, ima flat-screen TV s satelitskimi programi, sef, telefon in hiter Wi-Fi internet. Spalnica z zakonsko posteljo (160×200 cm) se nahaja pri vhodu v apartma. Iz spalnice se vstopa v prostorno dnevno sobo in kuhinjo z jedilnico. Elegantna in funkcionalna kuhinja vključuje hladilnik z zamrzovalnikom, pomivalni stroj, pečico, električno kuhalno ploščo, aparat za kavo, grelnik vode, osnovno posodo za kuhanje ter jedilnico. Prostorna kopalnica s tušem walk-in je opremljena s sušilcem za lase in pralnim strojem. Gostom so na voljo brisače in posteljnina (1 komplet med bivanjem). Končno čiščenje apartmaja je vključeno v ceno namestitve. Največja kapaciteta: 2 osebi.
Enosobni apartma z balkonom ali teraso: Sodoben apartma s 1 spalnico in balkonom ali teraso, velikosti 38 m², dostopen izključno po stopnicah. Vsak apartma je klimatiziran, ima flat-screen TV s satelitskimi programi, sef, telefon in hiter Wi-Fi internet. Spalnica z zakonsko posteljo (160×200 cm) je ločena od dnevnega prostora. Dnevna soba ima izhod na opremljen balkon s pogledom na bližnji borov gozd. Na raztegljivem kavču (160×200 cm) je mogoče nastaniti še 2 osebi. Elegantna in funkcionalna kuhinja vključuje hladilnik z zamrzovalnikom, pomivalni stroj, pečico, električno kuhalno ploščo, aparat za kavo, grelnik vode in osnovno posodo za kuhanje ter jedilnico za 4 osebe. Prostorna kopalnica s tušem walk-in je opremljena s sušilcem za lase in pralnim strojem. Gostom so na voljo brisače in posteljnina (1 komplet med bivanjem). Končno čiščenje je vključeno v ceno. Največja kapaciteta: 4 osebe.
Standardna dvoposteljna soba: Do prenovljenih sob vodi interaktivni hodnik z dogodivščinami, kjer prijetne barve, moderno pohištvo in edinstveni detajli zagotavljajo relaksacijo in domače udobje. Sobe s površino 24 m2 so idealne za relaksacijo parov in družin z enim otrokom, odlična pa so tudi za enega starša in njegovega/njenega otroka/otroke.
Family suite: Naši družinske suite s površino 43–45 m2 so kot majhna stanovanja. Dve ločeni sobi nudita domače udobje za relaksacijo dveh odraslih in dveh ali treh otrok. Spalnica staršev je prijetno udobna, medtem ko v otroški sobi majhne otroke čaka pograd, živahne barve in oblike. V prostorni kopalnici s tušem se lahko vsa družina posveti sebi, v kuhinjskem kotičku pa si lahko kadar koli v dnevu pogrejete otroški obrok. V apartmajih so na voljo tudi stolčki za hranjenje.Kaj je zagotovljeno v naših Family suitah?balkon ● kopalnica s tušem, wc-jem in sušilcem za lase ● brisače ● kopalni plašči za odrasle ● TV ● telefon ● sef za prenosni računalnik ● brezplačen Wi-Fi ● klimatska naprava poleti
Standard dvoposteljna soba z dodatnim ležiščem: Hotel Bono, skrit pred mestnimi pogledi in hrupom, umaknjen v naravno okolje, izstopa s sodobno opremljenimi sobami v kombinaciji nežnih odtenkov cvetov fuksije in vodenih barv. Vaša izbira je dvoposteljna soba z zakonsko posteljo in pomožnim ležiščem. Velikost sobe je 29m2, vrsta ležišča v sobi je king size postelja dimenzij 180x200cm in kavč dimenzij 90x200cm. Na voljo so klimatska naprava, sef, TV in mini bar. Za vse ljubitelje modernega sloga s pridihom rustikalnega in skandinavskega dizajna je Hotel Bono prava izbira.
Hotel SL Olimp je 3* objekt, ki se nahaja znotraj resorta Grad Sunce. Moderno opremljene sobe ponujajo udobno namestitev in možnost prehranjevanja v eni od restavracij, ki se nahajajo v resortu. Vsi apartmaji so klimatizirani in imajo brezplačen brezžični internet.
Dvoposteljna soba Standard (23 m²): dvoposteljna soba ima lastno kopalnico s kadjo, prho, sušilnikom za lase, brezplačnimi toaletnimi pripomočki in kopalnimi plašči. Klimatizirana soba z ravnim televizorjem, zvočno izoliranimi stenami, prostorom za sedenje, omaro in pogledom na vrt.
Standard dvoposteljna soba z dodatnim ležiščem in balkonom: Prijetne sobe tipa twin z dvema ločenima posteljama in enim dodatnim ležiščem (raztegljiv kavč). Sobe imajo teraso s sedežno garnituro in pogledom na zeleni atrij ali notranjost.
Standardne dvoposteljne sobe (velikosti 18 m2) se nahajajo v obeh nadstropjih hotela in ponujajo lep razgled na zgodovinski glavni trg ali na tržnico. Večina dvoposteljnih sob je opremljena z dodatnim ležiščem. Sobe imajo zakonsko ali enojno posteljo, kopalnico s tušem in kadjo, satelitsko TV in mini bar.
Standard dvoposteljna soba je kot sprehod po vodi jezera Hévíz. Sproščujoče turkizne, prijetne luči. Prenovljene sobe, francoske ali ločene postelje, kvalitetne, po meri izdelane, udobne vzmetnice, posteljnina Billerbeck. Kopalnica s tušem ali kadjo, WC. Pisalna miza s stolom, miza s foteljem. Mini bar (polnjenje na zahtevo), sobni sef, telefon, LCD televizor, sušilnik za lase, kopalni plašč, balkon s stolom in sušilcem za perilo, brezplačen Wi-Fi, USB priključek, individualno nastavljiva klimatska naprava. Na dan prihoda prejmete steklenico mineralne vode (0,75 l), grelnik vode z dnevno polnjeno opremo za pripravo kave in čaja. Osnovna površina: 25-26 m².
Standard dvoposteljna soba je kot sprehod po vodi jezera Hévíz. Sproščujoče turkizne, prijetne luči. Prenovljene sobe, francoske ali ločene postelje, kvalitetne, po meri izdelane, udobne vzmetnice, posteljnina Billerbeck. Kopalnica s tušem ali kadjo, WC. Pisalna miza s stolom, miza s foteljem. Mini bar (polnjenje na zahtevo), sobni sef, telefon, LCD televizor, sušilnik za lase, kopalni plašč, balkon s stolom in sušilcem za perilo, brezplačen Wi-Fi, USB priključek, individualno nastavljiva klimatska naprava. Na dan prihoda prejmete steklenico mineralne vode (0,75 l), grelnik vode z dnevno polnjeno opremo za pripravo kave in čaja. Osnovna površina: 25-26 m².
Vse sobe so klimatizirane in imajo TV z ravnim zaslonom, mini bar in sef. Kopalnice so sodobno opremljene s tušem in sušilcem za lase.
Standard dvoposteljna soba z balkonom: Soba z možnostjo zakonske ali enojnih postelj. Sobe so opremljene z vso standardno hotelsko opremo. Prostorna kopalnica s tušem. Terasa z vrtnim pohištvom s pogledom na lepe zelene atrije. Velikost sobe 21 m².
Standard dvoposteljna soba z dodatnim ležiščem in balkonom: Prijetne sobe tipa twin z dvema ločenima posteljama in enim dodatnim ležiščem (raztegljiv kavč). Sobe imajo teraso s sedežno garnituro in pogledom na zeleni atrij ali notranjost.
Standard dvoposteljna soba z balkonom: Soba z možnostjo zakonske ali enojnih postelj. Sobe so opremljene z vso standardno hotelsko opremo. Prostorna kopalnica s tušem. Terasa z vrtnim pohištvom s pogledom na lepe zelene atrije. Velikost sobe 21 m².
Oleander Comfort (90 m2): kapaciteta za 8 oseb: Vsaka hiša ima dva apartmaja z lastnim vhodom, ki se nahajata v prvem nadstropju ali v pritličju. Apartma je nekadilski in hišni ljubljenčki niso dovoljeni. Apartma ima kuhinjo, dnevni prostor z raztegljivim ležiščem za 2 osebi, 3 ločene spalnice (ena spalnica z zakonsko posteljo, dve spalnici z ločenimi posteljami), 2 kopalnici z pralnim strojem in 2 balkona.Delovni čas recepcije: visoka sezona (15. 6. – 15. 9.) od 7. do 20. ure oziroma izven sezone od 8. do 16. ure.
Oleander Comfort (50-63 m2): kapaciteta za 4 osebe: V vsaki hiši sta dva apartmaja z lastnim vhodom, ki se nahajajo v prvem nadstropju ali v pritličju. Stanovanje je nekadilsko in hišni ljubljenčki niso dovoljeni. Apartma ima kuhinjo, dnevno sobo z raztegljivim kavčem za 2 osebi, ločeno spalnico z zakonsko posteljo, kopalnico in balkon.Delovni čas recepcije: visoka sezona (15. 6. – 15. 9.) od 7. do 20. ure oziroma izven sezone od 8. do 16. ure.
Oleander Comfort (64-66 m2): kapaciteta za 6 oseb: Vsaka hiša ima dva apartmaja z lastnim vhodom, ki se nahajata v prvem nadstropju ali v pritličju. Apartma je nekadilski in hišni ljubljenčki niso dovoljeni. Apartma ima kuhinjo, dnevni prostor z raztegljivim ležiščem za 2 osebi, 2 ločeni spalnici (ena spalnica z zakonsko posteljo, ena spalnica z ločenima ležiščema), kopalnico in 2 balkona.Delovni čas recepcije: visoka sezona (15. 6. – 15. 9.) od 7. do 20. ure oziroma izven sezone od 8. do 16. ure.
Apartma Tulip 4+2 (73 m2) ima kuhinjo, dnevno sobo z raztegljivim ležiščem za 2 osebi, 2 samostojni spalnici (ena spalnica z zakonsko posteljo, ena spalnica z ločenima ležiščema), kopalnico s pralnim strojem in teraso.Delovni čas recepcije: visoka sezona (15. 6. – 15. 9.) od 7. do 20. ure oziroma izven sezone od 8. do 16. ure.
Apartma Tulip 4+2 (73 m2) ima kuhinjo, dnevno sobo z raztegljivim ležiščem za 2 osebi, 2 samostojni spalnici (ena spalnica z zakonsko posteljo, ena spalnica z ločenima ležiščema), kopalnico s pralnim strojem in teraso.Delovni čas recepcije: visoka sezona (15. 6. – 15. 9.) od 7. do 20. ure oziroma izven sezone od 8. do 16. ure.
Sobe: Stavba s 3 zvezdicami ima 15 sob. Vse sobe so klimatizirane in imajo kopalnico (brisače, kopalni plašči in sušilec za lase), televizijo z ravnim zaslonom, telefon in mini bar. V tem objektu najdete tudi storitve za dojenčke. Dobrodošli so tudi hišni ljubljenčki.
Sobe: Stavba s 3 zvezdicami ima 15 sob. Vse sobe so klimatizirane in imajo kopalnico (brisače, kopalni plašči in sušilec za lase), televizijo z ravnim zaslonom, telefon in mini bar. V tem objektu najdete tudi storitve za dojenčke. Dobrodošli so tudi hišni ljubljenčki.
Dvoposteljna soba je klimatizirana in ima površino 22-26 m2. Sobe imajo vzhodno ali zahodno lego, z zakonsko posteljo ali dvema enojnima posteljama eno poleg druge. Na zahtevo je mogoče v sobe namestiti otroško posteljico. Večina sob ima teraso ali balkon z vrtno garnituro. Soba vsebuje LED televizor z ravnim zaslonom in satelitskimi programi, kopalnico s tušem in sušilnikom za lase, hladilnik.
Dvoposteljna soba z zakonsko posteljo/ločenima posteljama in balkonom (površine 18 m²) ima TV z ravnim zaslonom, mini bar, pisalno mizo, brisače, klimatsko napravo, garderobno omaro in zasebno kopalnico s kadjo ali tušem in sušilcem za lase.
Sobe: Hotel ponuja 254 popolnoma klimatiziranih sob in suit z moderno opremo, brezplačnim Wi-Fi-jem, satelitsko televizijo, mini hladilnikom, aparatom za kavo/čaj in delovnim prostorom. Nekatere sobe ponujajo čudovit razgled na Prago.
Sobe: Hotel ponuja 254 popolnoma klimatiziranih sob in suit z moderno opremo, brezplačnim Wi-Fi-jem, satelitsko televizijo, mini hladilnikom, aparatom za kavo/čaj in delovnim prostorom. Nekatere sobe ponujajo čudovit razgled na Prago.
Standard soba: 18 m², pogled na vrt ali gore, udobne postelje, klima, lastna kopalnica, TV z ravnim zaslonom, minibar in sef.
Dvoposteljna soba v Ferienhotel Alber je udobno in prijetno opremljena, idealna za sproščen oddih v dvoje. Ponuja prijeten ambient z veliko posteljo, prostor za počitek ter urejeno kopalnico z vsemi osnovnimi pripomočki. Primerna je za miren oddih, saj nudi domač občutek in udobje po aktivnem dnevu v naravi ali na smučišču..
Vse sobe in apartmaji so na novo in sodobno zasnovani in vsebujejo: SAT TV, klimatsko napravo, hladilnik, sef, sušilnik za lase. Večina sob ima balkon in čudovit razgled na Jadransko morje in otoke. Bližina plaže (200 m), športnega centra (300 m), sprehajališča, kot tudi vseh ostalih objektov, potrebnih za popoln dopust, so najboljši pogoj za prijeten in kvaliteten oddih.
Standarden apartma je primeren za par ali manjšo družino. Apartmaje obdaja gozd in pogled na termalno zdravilišče, bližina gostilne Potkova z bogatim večernim programom ob vikendih pa zagotavlja lep čas! Termalno zdravilišče je od apartmajskega kompleksa oddaljeno le dve minuti hoje. Standardni apartma vključuje: dnevno sobo z raztegljivim kavčem, povezanim s kuhinjo in jedilnico, eno spalnico z zakonsko posteljo in kopalnico. Oprema: klimatska naprava, centralno ogrevanje, štedilnik, hladilnik, mikrovalovna pečica z žarom, posoda in jedilni pribor, kopel, sušilec za lase, SAT TV, telefon, balkon ali terasa z mizo in stoli in vsaj eno parkirno mesto.
Standard soba (20 m²): Te sobe ponujajo vse, kar potrebujete za udobno bivanje v Gradcu. Od vrhunskih kopalniških pripomočkov do izbire udobne zakonske postelje ali dveh enojnih postelj. Ne glede na to, ali se vračate s sestanka ali po raziskovanju mesta, so naše elegantne sobe idealna izbira za vas. Glavne ugodnosti: 2 enojni postelji ali 1 zakonska postelja, klimatska naprava, oprema za pripravo kave in čaja, televizor z ravnim zaslonom, likalnik in likalna deska, profesionalni sušilnik za lase in prha.
Hotel Rimski dvor Superior 4* se nahaja med Hotelom Sofijin dvor in Hotelom Zdraviliški dvor. V terasah se spušča kot zeleni niz ter ustvarja odlično okolje za sproščanje. Vse sobe so opremljene s kopalnico (tuš), WC-jem, LCD televizorjem, telefonom, mini barom, sefom, klimatsko napravo in priključkom za internet.
Soba: studio s teraso/balkonom, 36 kvadratnih metrov, opremljen s kuhinjsko nišo, kopalnico s tušem in straniščem, klimatiziran
Standardne sobe ponujajo vse potrebno za prijetno in sproščujočo izkušnjo. Občutek domačnosti dopolnjujejo brezplačen brezžični internet, sušilec za lase, sef, mini bar, grelnik vode ter brezplačna kava in čaj. Popoln kraj za začetek dneva – in prijeten kraj za vrnitev. Standardne sobe so idealne za udobno namestitev dveh gostov. Vsaka soba meri približno 20 m², nekatere pa imajo tudi balkon. Sobe so opremljene z dvema enojnima posteljama dimenzij 90×200 cm ali eno zakonsko posteljo dimenzij 180×200 cm. V izbranih sobah je mogoče namestiti tudi dodatno ležišče za tretjega gosta. Harmonična notranjost, umirjene barve in dobro opremljene ugodnosti zagotavljajo nemoten počitek. Vse naše sobe so funkcionalno zasnovane in polne naravne svetlobe.
Dvoposteljna soba: Standard soba ima 25 m2 bivalnega prostora. Izbira pogleda na gozd, ter na slikovit park Rogaške Slatine. Balkon, minibar, TV, sef, kopalnica: banja s tušem. V Standard sobi obstaja možnost dodatnega ležišča.
Namestitev: Hotel ima 19 namestitvenih enot, od tega dva luksuzna apartmaja in 17 sodobno opremljenih sob, kjer so gostom na voljo internet, TV, sef, regulacija temperature in mini bar. Economy soba: zakonska postelja, minibar, sef, smart TV, telefon, klima, sušilnik za lase, toaletni pribor, omara, brisače, delovni kotiček, tuš.
Ruta: Zadar - Vodice - Slapovi Krke - Šibenik - Primošten - Split - Trogir - otok Drvenik Veli - otok Zlarin - Nacionalni park Kornati - Park narave Telašćica - otok Ugljan - ZadarSobota: Zadar–VodiceVkrcanje v pristanišču Zadar od 11.30 do 13.00 ure. Če potujete v Zadar z lastnim avtomobilom, se lahko odpeljete do pristanišča in direktno do svoje ladje od 8.00 do 12.00 ure. Tu razložite svojo prtljago. Naša servisna ekipa vam bo pomagala prinesti vašo prtljago na krov, ki bo najprej ostala na krovu do pripravljenosti kabin ob 11.30. Nato pripeljite svoj avto prek I.D. Rezervirana garaža Riva Tours in povratek v pristanišče peš. Po vkrcanju vas bo pričakal naš predstavnik s pijačo dobrodošlice ter predstavitvijo posadke in potnikov. Nato izplujemo in najprej začrtamo smer proti enemu izmed neštetih otokov v okolici, kjer si bomo privoščili prvi odmor za kopanje na našem potovanju. Nadaljujemo proti Vodicam, živahni turistični destinaciji. Nočitev v Vodicah.Pristanišče vkrcanja potnikov je odvisno od časa leta. Pri rezervaciji letov in transferjev preko I.D. Riva Tours in prihod na letališče Zadar do 12.00 ure, vkrcanje v Zadru zagotovljeno; če boste prispeli kasneje, se boste vkrcali v prvem pristanišču.Nedelja: Vodice–Slapovi Krka–ŠibenikNekaj milj južneje zapustimo Jadran in zavijemo v izliv reke Krke. Pomaknemo se proti toku in se zasidramo v Skradinu, tik pred znamenitimi slapovi Krke. Čolni, ki vas popeljejo v nacionalni park, odhajajo od tu. Možnost ogleda "Skradinskega buka", z 800 m najdaljšega in najbolj znanega dela slapov. Impresiven naravni spektakel, saj Krka tu pada v 17 stopnicah s slapovi do 100 m. Vstopnina v Narodni park je 20 € (april, maj, oktober) ali 40 € (junij - september). plačilo na licu mesta. Po ogledu nacionalnega parka se odpravimo proti Šibeniku. Šibenik, ki je bil prvič omenjen leta 1066, je najmlajše med večjimi mesti na obali, a tudi najstarejše hrvaško mesto. Ker je niso ustanovili Grki, Rimljani ali Bizantinci, ampak Hrvati. Najbolj znana stavba v trdnjavi starega mestnega jedra je katedrala sv. Jakova, najpomembnejši renesančni spomenik na Hrvaškem. Po ogledu mesta imate možnost večerje v eni izmed restavracij in prenočitve.Ponedeljek: Šibenik–Primošten–SplitZapustimo Šibenik in se vrnemo proti Jadranu. Po 90 minutah vožnje pridemo do našega prvega cilja, Primoštena, katerega slikovito staro jedro se nahaja na polotoku. Naselje, ki je bilo prvotno otoček, je bilo v 16. stoletju povezano s kopnim z umetnim nasipom. Tukaj imate priložnost, da se sprehodite po starem mestnem jedru, preden ponovno odplujemo in se po kosilu na krovu odpravimo v zaliv na kopanje. Nato se bomo odpravili proti Splitu, glavnemu mestu Dalmacije. Glavna znamenitost Splita je staro mestno jedro, ki je zraslo iz Dioklecijanove palače. V kompleksu, ki je del svetovne dediščine, se nahajajo 1700 let stari rimski zidovi, hiše, cerkve, kavarne ... kraji polni šarma! Po ogledih imate preostanek večera na voljo za sprehod po starem mestnem jedru. Nočitev v splitskem pristanišču.Opomba: Od leta 2025 bo en pomol v splitskem pristanišču popolnoma rekonstruiran, kar bo zmanjšalo število razpoložljivih privezov. V izjemnih primerih Split ne bo vključen kot destinacija, temveč bodo alternativno obiskani npr. Omiš, Milna (otok Brač) ali Rogač (otok Šolta).Torek: Split – TrogirZapustili bomo pristanišče in po pavzi za kopanje odšli proti Trogiru, ki ga zaradi svoje staro mestne jedra pod zaščito UNESCO-a pogosto imenujejo „mesto-muzej“. Vedno je užitek sprehajati se popoldne ali zvečer po ozkih kamnitih ulicah, občudovati srednjeveške oboke in čudovita dvorišča. Ogled starega mesta, nato pa priložnost za večerjo v eni izmed številnih restavracij.Sreda: Trogir – otok Drvenik Veli – otok ZlarinDanes dvignemo sidro in se odpravimo proti otoku Drvenik Veli, kjer bomo preživeli današnjo pavzo za kopanje v eni izmed zalivov. Po kosilu na brodu ponovno prižgemo motor in se odpravimo proti idiličnemu otoku Zlarinu. Popoldne pristajamo v majhnem pristanišču istoimenskega ribiškega vasi. Priložnost za večerjo v eni izmed restavracij Zlarina in prenočevanje.Četrtek: Otok Zlarin – Nacionalni park Kornati – Naravni park Telašćica»Zadnji dan stvarjenja je hotel Bog okronati svoje delo, zato je iz solz, zvezd in diha ustvaril Kornate,« je zapisal irski pisatelj George Bernard Shaw. So največja in najgostejša skupina otokov v Jadranskem morju - 147 otokov, otočkov in skal, ki se raztezajo na približno 35 km. Preplujemo celotno dolžino tega navtičnega raja, ki je bil leta 1980 razglašen za nacionalni park. Seveda se bomo za daljši kopalni oddih zasidrali v enem od čudovitih zalivov s kristalno čisto vodo. Današnji cilj je Naravni park Telašćica, deset kilometrov globok zaščiten zaliv, vrezan v Dugi otok. Osupljivo strme pečine, visoke do 161 m, in slano jezero Mir so le nekaj minut hoje oddaljeni od priveza za čolne. Nočitev v naravnem parku Telašćica.Petek: Naravni park Telašćica–otok Ugljan–ZadarZapustimo Naravni park Telašćica in se odpravimo proti enemu od zalivov na otoku Ugljan za zadnji daljši odmor za kopanje, preden se vrnemo na izhodišče našega križarjenja. Ob prihodu v Zadar vas naš vodič pričaka na vodenem ogledu starega mestnega jedra, obdanega z mogočnim obzidjem. Pokazal vam bo najpomembnejše znamenitosti - na primer rimski forum, okroglo cerkev sv. Donata, katedralo sv. Stošije in morske orgle, ki so edinstvene na svetu, katerih zvok in "melodije" ki ga določajo izključno valovi. Nočitev v Zadru.Sobota: Izkrcanje Po zajtrku izkrcanje do 9.00 ure.Opombe: Pot se lahko spremeni zaradi lokalnih razmer in trenutnih vremenskih razmer.
To ni le dopust – to je Jadran, kot ga še niste doživeli. Odpeljite se na nepozabno 8-dnevno popotovanje z manjšo ladjo po kristalno čistem morju, kjer vsak dan odkrijete nov otok, se kopate v drugi skriti uvali in večer preživite v drugem čudovitem mestecu.Brez gneče velikih križark – le sproščena atmosfera, pristna izkušnja in topla, nasmejana posadka. Obiščite Trogir, Hvar, Mljet, Dubrovnik, Korčulo in druge bisere Jadrana – vsak dan nova lokacija, nova doživetja.Ruta: Trogir - Split - otok Hvar - otok Mljet - Dubrovnik - otok Korčula - otok Brač - TrogirSobota: Trogir-SplitVkrcanje v pristanišču Trogir med 13:00 in 14:00. Če potujete v Trogir z lastnim avtomobilom, se lahko od 10:00 do najkasneje 13:00 pripeljete do recepcije našega parkirišča. Tukaj lahko parkirate svoj avto, naša ekipa pa bo vašo prtljago pravočasno odpeljala v pristanišče ali na ladjo. Do pristanišča lahko pridete peš v približno 10-15 minutah. Po vkrcanju vas bo naš predstavnik pozdravil s pijačo dobrodošlice in spoznali boste posadko in sopotnike. Nato dvignemo sidro in se odpravimo proti zalivu na otoku Čiovo, kjer bomo imeli priložnost uživati v prvem kopanju v kristalno čistem Jadranskem morju. Cilj našega prvega dne križarjenja je Split, glavno mesto Dalmacije. Glavna znamenitost Splita je staro mestno jedro, ki je bilo zgrajeno na mestu Dioklecijanove palače. Kompleks, ki je uvrščen na seznam svetovne dediščine, je dom 1700 let starih rimskih obzidij, stanovanjskih stavb, cerkva, kavarn ... Krajev, polnih šarma! Večer izkoristite za sprehod po starem mestnem jedru.Opomba: Pristanišče vkrcanja za letalske potnike je odvisno od časa leta. Če rezervirate let in prevoz iz letališča z I.D. Riva Tours ter prispete na letališče Split do 13. ure, je vkrcanje v Trogirju zagotovljeno; če prispete kasneje, bo vkrcanje potekalo v prvem pristanišču te noči.Opomba: Od leta 2025 bo en pomol v splitskem pristanišču popolnoma rekonstruiran, kar bo zmanjšalo število razpoložljivih privezov. V izjemnih primerih Split ne bo vključen kot destinacija, temveč bodo alternativno obiskani npr. Omiš, Milna (otok Brač) ali Rogač (otok Šolta).Nedelja: Split–otok HvarDanes zapustimo Split in se odpravimo proti otoku Hvaru. Med potjo se ustavimo v osamljenem zalivu za kopanje. Ko prispemo na Hvar, se bomo zasidrali v pristanišču Hvar, v istoimenskem glavnem mestu otoka. Po možnosti se bomo zasidrali v hvarskem pristanišču in tu prenočili, kar je pogojeno s številom že zasidranih ladij v pristanišču. Sicer pa bomo na Hvar pripluli že zjutraj, tako da boste imeli dve uri časa za raziskovanje mesta. V tem primeru nadaljujemo pot do naslednjega otoka.Ponedeljek: otok Hvar–otok MljetPlujemo vzdolž južne obale otoka Korčula, se ustavimo v enem od številnih zalivov za kopanje, nato pa nadaljujemo proti naslednjemu pristanišču, Pomeni ali Polačam, na otoku Mljet. Del otoka je razglašen za narodni park, dve sladkovodni jezeri (večje ima majhen otok z nekdanjim samostanom) sta z morjem povezani z ozkim kanalom. Ne zamudite priložnosti in obiščite narodni park (cena vstopnice vključuje izlet z ladjo do majhnega otoka s samostanom in znaša 15 € v maju in oktobru ter 25 € od junija do septembra, plačilo na kraju samem). Priporočamo kopanje v slanih jezerih, katerih temperatura je vedno približno 2 °C višja od temperature morja. Nočitev v Pomeni ali Polačah.Torek: otok Mljet–DubrovnikZapustimo Mljet in nadaljujemo pot. Po premoru za kopanje na Elafitskih otokih vplujemo v dubrovniško pristanišče okoli 16.00 ure. Mesto Dubrovnik razkriva svoje znamenitosti kot edinstven muzej na prostem. Ko prispemo v Dubrovnik, se lahko pridružite vodenemu ogledu zgodovinskega središča mesta z izjemnim obzidjem. Z avtobusom do središča mesta potrebujete le nekaj minut. Po vodenem ogledu mesta boste imeli dovolj časa, da sami odkrivate bisere Dubrovnika. Nezgrešljiv sprehod po Stradunu, ogled mestnega obzidja, ogled izjemnih znamenitosti ali vožnja z žičnico na 415 metrov visoki Srđ, od koder se ponuja čudovit razgled na staro mestno jedro in morje.Sreda: Dubrovnik–otok KorčulaNaše križarjenje se nadaljuje proti severozahodu, prvi postanek je v zalivu na Elafitskih otokih za kopanje in sončenje, preden odplujemo do otoka Korčula, našega današnjega pristanišča. Korčula slovi kot eno najlepših starih mest v Dalmaciji, in ker spominja na trdnjavo, jo pogosto imenujejo "mali Dubrovnik". Nočitev v rojstnem kraju slavnega pomorščaka in pustolovca Marka Pola.Četrtek: otok Korčula – otok BračS plovbo mimo hribovitega polotoka Pelješac se približamo otoku Braču. Med potjo se ustavimo v enem od čudovitih skritih zalivčkov za morske radosti. Brač je znan kot eden največjih otokov na celotnem Jadranu. Nočitev v enem izmed ljubkih mestec na otoku.Petek: otok Brač–TrogirZapustimo Brač in se po odmoru za kopanje v zalivu na otoku Čiovo poslovimo od dalmatinskih otokov in se vrnemo na izhodišče našega potovanja, Trogir, katerega prelepo staro središče je pod zaščito Unesca. Udeležite se vodenega sprehoda skozi mesto po vijugastih ulicah in spoznajte mogočna obzidja, zvonike, cerkve, freske in oboke. Pokukajte v izjemna starodavna dvorišča. Sprostite se in uživajte v zadnjem večeru križarjenja ob romantični večerji v eni izmed številnih trogirskih restavracij.Sobota: IzkrcanjePo zajtrku izkrcanje do 9.00 ure.Opombe: Ruta se lahko spremeni zaradi lokalnih razmer in trenutnih vremenskih razmer.
To ni le dopust – to je Jadran, kot ga še niste doživeli. Odpeljite se na nepozabno 8-dnevno popotovanje z manjšo ladjo po kristalno čistem morju, kjer vsak dan odkrijete nov otok, se kopate v drugi skriti uvali in večer preživite v drugem čudovitem mestecu.Brez gneče velikih križark – le sproščena atmosfera, pristna izkušnja in topla, nasmejana posadka. Obiščite Trogir, Hvar, Mljet, Dubrovnik, Korčulo in druge bisere Jadrana – vsak dan nova lokacija, nova doživetja.Ruta: Trogir - Split - otok Hvar - otok Mljet - Dubrovnik - otok Korčula - otok Brač - TrogirSobota: Trogir-SplitVkrcanje v pristanišču Trogir med 13:00 in 14:00. Če potujete v Trogir z lastnim avtomobilom, se lahko od 10:00 do najkasneje 13:00 pripeljete do recepcije našega parkirišča. Tukaj lahko parkirate svoj avto, naša ekipa pa bo vašo prtljago pravočasno odpeljala v pristanišče ali na ladjo. Do pristanišča lahko pridete peš v približno 10-15 minutah. Po vkrcanju vas bo naš predstavnik pozdravil s pijačo dobrodošlice in spoznali boste posadko in sopotnike. Nato dvignemo sidro in se odpravimo proti zalivu na otoku Čiovo, kjer bomo imeli priložnost uživati v prvem kopanju v kristalno čistem Jadranskem morju. Cilj našega prvega dne križarjenja je Split, glavno mesto Dalmacije. Glavna znamenitost Splita je staro mestno jedro, ki je bilo zgrajeno na mestu Dioklecijanove palače. Kompleks, ki je uvrščen na seznam svetovne dediščine, je dom 1700 let starih rimskih obzidij, stanovanjskih stavb, cerkva, kavarn ... Krajev, polnih šarma! Večer izkoristite za sprehod po starem mestnem jedru.Opomba: Pristanišče vkrcanja za letalske potnike je odvisno od časa leta. Če rezervirate let in prevoz iz letališča z I.D. Riva Tours ter prispete na letališče Split do 13. ure, je vkrcanje v Trogirju zagotovljeno; če prispete kasneje, bo vkrcanje potekalo v prvem pristanišču te noči.Opomba: Od leta 2025 bo en pomol v splitskem pristanišču popolnoma rekonstruiran, kar bo zmanjšalo število razpoložljivih privezov. V izjemnih primerih Split ne bo vključen kot destinacija, temveč bodo alternativno obiskani npr. Omiš, Milna (otok Brač) ali Rogač (otok Šolta).Nedelja: Split–otok HvarDanes zapustimo Split in se odpravimo proti otoku Hvaru. Med potjo se ustavimo v osamljenem zalivu za kopanje. Ko prispemo na Hvar, se bomo zasidrali v pristanišču Hvar, v istoimenskem glavnem mestu otoka. Po možnosti se bomo zasidrali v hvarskem pristanišču in tu prenočili, kar je pogojeno s številom že zasidranih ladij v pristanišču. Sicer pa bomo na Hvar pripluli že zjutraj, tako da boste imeli dve uri časa za raziskovanje mesta. V tem primeru nadaljujemo pot do naslednjega otoka.Ponedeljek: otok Hvar–otok MljetPlujemo vzdolž južne obale otoka Korčula, se ustavimo v enem od številnih zalivov za kopanje, nato pa nadaljujemo proti naslednjemu pristanišču, Pomeni ali Polačam, na otoku Mljet. Del otoka je razglašen za narodni park, dve sladkovodni jezeri (večje ima majhen otok z nekdanjim samostanom) sta z morjem povezani z ozkim kanalom. Ne zamudite priložnosti in obiščite narodni park (cena vstopnice vključuje izlet z ladjo do majhnega otoka s samostanom in znaša 15 € v maju in oktobru ter 25 € od junija do septembra, plačilo na kraju samem). Priporočamo kopanje v slanih jezerih, katerih temperatura je vedno približno 2 °C višja od temperature morja. Nočitev v Pomeni ali Polačah.Torek: otok Mljet–DubrovnikZapustimo Mljet in nadaljujemo pot. Po premoru za kopanje na Elafitskih otokih vplujemo v dubrovniško pristanišče okoli 16.00 ure. Mesto Dubrovnik razkriva svoje znamenitosti kot edinstven muzej na prostem. Ko prispemo v Dubrovnik, se lahko pridružite vodenemu ogledu zgodovinskega središča mesta z izjemnim obzidjem. Z avtobusom do središča mesta potrebujete le nekaj minut. Po vodenem ogledu mesta boste imeli dovolj časa, da sami odkrivate bisere Dubrovnika. Nezgrešljiv sprehod po Stradunu, ogled mestnega obzidja, ogled izjemnih znamenitosti ali vožnja z žičnico na 415 metrov visoki Srđ, od koder se ponuja čudovit razgled na staro mestno jedro in morje.Sreda: Dubrovnik–otok KorčulaNaše križarjenje se nadaljuje proti severozahodu, prvi postanek je v zalivu na Elafitskih otokih za kopanje in sončenje, preden odplujemo do otoka Korčula, našega današnjega pristanišča. Korčula slovi kot eno najlepših starih mest v Dalmaciji, in ker spominja na trdnjavo, jo pogosto imenujejo "mali Dubrovnik". Nočitev v rojstnem kraju slavnega pomorščaka in pustolovca Marka Pola.Četrtek: otok Korčula – otok BračS plovbo mimo hribovitega polotoka Pelješac se približamo otoku Braču. Med potjo se ustavimo v enem od čudovitih skritih zalivčkov za morske radosti. Brač je znan kot eden največjih otokov na celotnem Jadranu. Nočitev v enem izmed ljubkih mestec na otoku.Petek: otok Brač–TrogirZapustimo Brač in se po odmoru za kopanje v zalivu na otoku Čiovo poslovimo od dalmatinskih otokov in se vrnemo na izhodišče našega potovanja, Trogir, katerega prelepo staro središče je pod zaščito Unesca. Udeležite se vodenega sprehoda skozi mesto po vijugastih ulicah in spoznajte mogočna obzidja, zvonike, cerkve, freske in oboke. Pokukajte v izjemna starodavna dvorišča. Sprostite se in uživajte v zadnjem večeru križarjenja ob romantični večerji v eni izmed številnih trogirskih restavracij.Sobota: IzkrcanjePo zajtrku izkrcanje do 9.00 ure.Opombe: Ruta se lahko spremeni zaradi lokalnih razmer in trenutnih vremenskih razmer.
HIŠKA PONUJA: 3 ločene spalnice (2 + 4 + 2), dnevno sobo, opremljeno kuhinjo (posoda, hladilnik, pomivalni stroj, pečica, mikrovalovna pečica), kopalnico z WC-jem (pralni stroj, fen), TV in Wi-Fi, klimo, električni panelni radiator. Na voljo so tudi brisače in posteljnina ter vrtni prostor z žarom.
HIŠKA PONUJA: 3 ločene spalnice (2 + 4 + 2), dnevno sobo, opremljeno kuhinjo (posoda, hladilnik, pomivalni stroj, pečica, mikrovalovna pečica), kopalnico z WC-jem (pralni stroj, fen), TV in Wi-Fi, klimo, električni panelni radiator. Na voljo so tudi brisače in posteljnina ter vrtni prostor z žarom.
Standardna soba v dvorcu: Za pristno grajsko izkušnjo v tej udobni (25 m2) standardni sobi pričarajo italijansko pohištvo in zavese. Sobe so klimatizirane, vključujejo kopalnico s kopalnim plaščem ter sušilnikom za lase, mini bar, sef, WIFI in TV. Vse sobe nudijo čudovite razglede na park.
Dvoposteljna soba ima zakonsko posteljo, LCD TV in minibar. Kopalnica ima prho ali kad, sušilec za lase in brezplačen toaletni pribor.
Sobe v hotelu so opremljene s pisalno mizo, balkonom s pogledom na mesto, zasebno kopalnico, TV z ravnim zaslonom, posteljnino in brisačami. Vse sobe imajo sef.
