Vse ponudbe
Standard triposteljna soba: Sprostite se v udobju! Naše standardne triposteljne sobe so opremljene s tremi enojnimi posteljami, kar zagotavlja maksimalno udobje za 3 osebe ali 2 osebi in majhnega otroka. Tretja postelja je velikosti običajne postelje, tako da se vam ni treba truditi z dodatnim ležiščem. Naše standardne triposteljne sobe imajo balkon. Ta vrsta sobe nima klimatske naprave. Kapaciteta: 2+1 osebi. Velikost: 28 m2.
Standardne dvoposteljne sobe (velikosti 18 m2) se nahajajo v obeh nadstropjih hotela in ponujajo lep razgled na zgodovinski glavni trg ali na tržnico. Večina dvoposteljnih sob je opremljena z dodatnim ležiščem. Sobe imajo zakonsko ali enojno posteljo, kopalnico s tušem in kadjo, satelitsko TV in mini bar.
V hotelu je na voljo 17 moderno in razkošno opremljenih sob ter apartmajev, ki vključujejo mini bar, LCD plazma televizor, ADSL internet, sef in SOS alarmni sistem. Kopalnice so opremljene z masažnimi kadmi ter prhami z masažnimi šobami, vse sobe pa so klimatizirane.
✔ oddih v objemu prekrasne pokrajine ✔ sodoben 3-zvezdični hotel ✔ bližina Blejskega jezera (4 km) ✔ pohodniške poti ✔ klimatizirane sobe ✔ konferenčni prostori za do 90 oseb ✔ idealen za poslovne goste in turiste ✔ bližina naravnih in kulturnih znamenitosti Hotel Krek leži pod veličastno goro Stol v Lescah in je idealni prostor tako za kratke počitnice, kot tudi za poslovna potovanja ali srečanja. Hotel je v celoti klimatiziran. Med 36 prostornimi in moderno opremljenimi sobami s skupno 102 ležišči. Zahvaljujoč modernemu načinu gradnje, so sobe zelo tihe.Standardna dvoposteljna soba (z 2 ločenima posteljama – 90x210 cm ali 1 skupnem ležiščem 180x210 cm) je opremljena s pisalno mizo in stolom, dvosedom, telefonom, dostopom do interneta, sefom, kabelsko televizijo, kopalnico z WC jem tušem in sušilcem za lase. Soba je klimatizirana, ca. 18 m2 velika (brez kopalnice) in ima balkon. Restavracija: Hotelska restavracija je znana po odličnih sveže pripravljenih domačih in mednarodnih jedeh, prijaznem osebju ter dobrih cenah za vsak žep.Aktivnosti: V okolici hotela se najde cela vrsta ponudnikov za skoraj vse športne in rekreativne dejavnosti kot npr. rafting, ribolov, adrenalinski park Straža Bled, smučanje, tek na smučeh, biatlon Pokljuka, drsanje (Ledena dvorana Bled, drsališče Radovljica), jahanje, bowling, veslanje, igralništvo (Casino Tivoli Lesce), vožnja s kočijo, tenis, golf igrišče Bled in minigolf. Ostale storitve: Oddaljenost od vsakodnevnega vrveža spodbudno vpliva na večjo koncentracijo in ustvarjalnost. Zato se v našem hotelu trudimo izpolniti želje in potrebe vseh, ki iščejo primeren kraj za konference, seminarje, izobraževanja, produktne predstavitve in druge poslovne dogodke. Hotel ima na voljo konferenčno dvorano, katera lahko sprejme do 90 gostov, 36 moderno opremljenih in klimatiziranih sob, veliko restavracijo in teraso.Okolica: Hotel je obdan s čudovito pokrajino Julijskih Alp na eni, in Karavank na drugi strani ter je samo 4 km oddaljeni od srednjeveškega mestnega jedra Radovljice in prav tako 4 km od Blejskega jezera. Tudi pot kulturne dediščine (Prešernova hiša v Vrbi) v Žirovnici in slovensko svetišče Marije Pomagaj v Brezjah se nahajata v neposredni bližini. Le 5 km dolga vožnja pa vas pripelje v središče Begunj, kjer si lahko ogledate Avsenikov muzej, se podate na hrib sv. Petra ali sprehodite do osupljivih ruševin gradu Kamen. Lesce so mirno mesto v Gorenjski regiji, ki omogoča hiter dostop do Blejskega jezera, Blejskega gradu, Bohinja ter naravnih in kulturnih znamenitosti. Pohodniške in kolesarske poti nudijo priložnost za aktivno preživljanje časa v naravi. Bled in Gorenjska ponujata nepozabno doživetje ob jezerih, gorah in gozdovih. S svojo naravno lepoto, aktivnimi možnostmi in kulturnimi znamenitostmi je idealna destinacija za družine, pare in posameznike, ki iščejo sprostitev, rekreacijo in raziskovanje narave.
Dvoposteljna soba za 2 osebi (22 m2) je idealna za pare, ki potrebujejo mirno zavetišče po dnevnih aktivnostih in doživetjih. V sobi z zakonsko posteljo je na voljo tudi mini čajna kuhinjica, predprostor z omaro ter kopalnica.
Soba za 3 osebe s teraso (34 m2) vsebuje dnevni prostor z zakonsko posteljo in enojnim ležiščem, kuhinjo z jedilno mizo, kopalnico, posebno draž pa predstavlja skoraj 20 m2 velika terasa.
Panonska vila je izdelana izključno iz naravnih eko materialov. Središče vile je velika lesena jedilna miza v osrednjem prostoru, vključuje še dve spalnici, dve kopalnici, popolnoma opremljeno kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo s TV-jem.
Vse enote so prostorne in opremljene s sodobnim pohištvom ter vključujejo kabelsko TV in minibar. Nekatere sobe so klimatizirane. Letovišče ima različna športna igrišča, od vrtnega tenisa do igrišč za odbojko.Classic dvoposteljne sobe (20-31 m2) so klimatizirane, opremljene s televizijo, dostopom do interneta, telefonom, mini barom, hladilnikom in sobnim sefom. Kopalnice so opremljene s tušem ali kadjo, sušilcem za lase in kopalnimi plašči. V nekaterih sobah je možno dodatno ležišče. K opremi sodi tudi električni kotliček. Velikost ležišč v sobi je 90 x 200 cm.
Panonska vila je izdelana izključno iz naravnih eko materialov. Središče vile je velika lesena jedilna miza v osrednjem prostoru, vključuje še dve spalnici, dve kopalnici, popolnoma opremljeno kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo s TV-jem.
Royal soba z zakonsko posteljo, 24–26 m², klimatizirana, s pogledom na grad Nádasdy in arboretum Sárvár. V sobi so brezplačno na voljo mineralna voda, štiri vrste čajnih vlaken in kopalni plašč. Soba ima zakonsko posteljo (180 × 200 cm).
Standard dvoposteljna soba ima minibar, sef, klimo, mizo, TV, v kopalnici je kad ali tuš, brezplačen toaletni pribor, sušilnik za lase.
Dvoposteljna soba je klimatizirana in ima površino 22-26 m2. Sobe imajo vzhodno ali zahodno lego, z zakonsko posteljo ali dvema enojnima posteljama eno poleg druge. Na zahtevo je mogoče v sobe namestiti otroško posteljico. Večina sob ima teraso ali balkon z vrtno garnituro. Soba vsebuje LED televizor z ravnim zaslonom in satelitskimi programi, kopalnico s tušem in sušilnikom za lase, hladilnik.
Dvoposteljna soba je klimatizirana in ima površino 22-26 m2. Sobe imajo vzhodno ali zahodno lego, z zakonsko posteljo ali dvema enojnima posteljama eno poleg druge. Na zahtevo je mogoče v sobe namestiti otroško posteljico. Večina sob ima teraso ali balkon z vrtno garnituro. Soba vsebuje LED televizor z ravnim zaslonom in satelitskimi programi, kopalnico s tušem in sušilnikom za lase, hladilnik.
Dvoposteljna soba je sodobno opremljen in vključuje satelitsko televizijo, hladilnik in LCD TV z DVD predvajalnikom. Na voljo sta tudi brezplačni žični in brezžični internet.
Dvoposteljna soba je sodobno opremljen in vključuje satelitsko televizijo, hladilnik in LCD TV z DVD predvajalnikom. Na voljo sta tudi brezplačni žični in brezžični internet.
Dvoposteljna soba je sodobno opremljen in vključuje satelitsko televizijo, hladilnik in LCD TV z DVD predvajalnikom. Na voljo sta tudi brezplačni žični in brezžični internet.
Dvoposteljna soba je sodobno opremljen in vključuje satelitsko televizijo, hladilnik in LCD TV z DVD predvajalnikom. Na voljo sta tudi brezplačni žični in brezžični internet.
Budimpešta in Aquaworld v enem! ✓ odlična lokacija v Budimpešti ✓ vstop v Aquaworld ✓ center za zabavo ✓ gurmanska kulinarika.Aquaworld Resort Budapest se nahaja v bližini avtocestnega obroča M0 in ponuja zabavo za vso družino. Wellness in družinam prijazen hotel Aquaworld Resort Budapest ponuja edinstvene storitve v Budimpešti: ima 309 sob, glavna stavba pa ima standardne sobe, junior suite, družinske sobe in apartmaje. Na goste čaka brezplačen, neomejen brezžični internet in brezplačno zunanje parkirišče za več kot 1000 avtomobilov. Kompleks ima tristopenjski wellness in fitnes center Oriental Spa za tiste, ki hrepenijo po sprostitvi, Bongo Kids Club za najmlajše obiskovalce in enega največjih notranjih vodnih tematskih parkov v Evropi, Aquaworld, za pustolovce.Standardna dvoposteljna soba je velika 27 m2, je zvočno izolirana in klimatizirana ter vključuje kopalnico s tušem ali kadjo.Spa: Tristopenjski wellness in fitnes center Oriental Spa ponuja širok izbor tretmajev za tiste, ki se želijo sprostiti ali si privoščiti lepotni tretma v orientalskem vzdušju. Spa ponuja, tako ljubiteljem aktivne rekreacije kot tudi ljubiteljem dobrega počutja, nemoten počitek in popolno sprostitev: eksotične kopeli, spa in sprostitveni bazeni, parne kopeli, edinstven svet savn, kozmetika, tretmaji obraza in telesa, masaže, ležišča za počitek, frizerski salon, solarij, manikura-pedikura, tenis, squash in fitnes soba služijo obnovi »tela in duše«.Kulinarika: V resortu so 3 restavracije in 3 bari. Glede na priložnost in razpoloženje lahko gostje izbirajo med storitvami velike restavracije s samopostrežnim bifejem in zasebno banketno sobo, elegantno restavracijo à la carte, pubom s panoramsko teraso poleti, kavarno v avli in barom v hotelskam spaju, ki ves dan ponujajo odlične domače in mednarodne jedi.Druge storitve: Ločen zabaviščni center, povezan s hotelom, ponuja filmsko sobo, velikoplazemski televizor, DVD predvajalnik, sobo za igre s kartami, sobo za biljard in igre. Najmlajši gostje lahko uživajo v skrbno zasnovani otroškem delu pod nadzorom odraslih.Aquaworld, eden največjih notranjih vodnih tematskih parkov v Evropi, je dostopen neposredno iz hotela. Eden največjih notranjih vodnih tematskih parkov v Evropi ponuja nepozabno zabavo za celo leto, za vso družino. Ta kompleks, ki se nahaja v severnem delu Budimpešte, čaka adrenalinske odvisnike z 11 velikanskimi tobogani, bazenom z valovi in ljubitelje sprostitve s savnami in termalnimi kopelmi.Budimpešta: Budimpešta, osupljiva prestolnica Madžarske, se razprostira na reki Donavi s svojim ikoničnim mostom, ki povezuje gričevnati Buda in živahno Pešto. Mesto blešči z veličastno arhitekturo, zgodovinskimi termalnimi kopelmi in živahnimi kavarnami. Od gradu Buda do sijaja parlamenta ob reki je to prava poslastica za čute. Popolna mešanica zgodovine, kulture in šarma.
✔ Nahaja se v VII. okrožju, blizu živahnega mestnega središča ✔ Družinam prijazen hotel s prijetnimi in udobnimi sobami ✔ Nekatere sobe imajo balkon, na voljo so tudi družinske sobe ✔ Wellness in fitnes center na voljo brezplačno ✔ 24-urna lobby in snack bar ✔ Podzemna garaža za udobje gostovBo33 Hotel****Family & Suites je sodoben štirizvezdični hotel v Budimpešti, odprt aprila 2015. Hotel ponuja 62 edinstvenih in udobnih sob, primernih tako za prosti čas kot poslovne goste. Sobe: Superior sobe vsebujejo kopalnico s kadjo ali tušem in toaletnimi pripomočki, klimatsko napravo, LCD TV 49", brezplačno Nespresso kavo in Wi-Fi, telefon z neposrednim klicem, sef in minibar.Bazeni in wellness: Gostje lahko brezplačno uživajo v wellness in fitnes centru.Restavracije in bari: Na voljo je bogat samopostrežni zajtrk, lobby in snack bar pa sta odprta 24 ur na dan.Storitve za družine: Na voljo so družinske sobe za goste, ki potujejo z otroki.Šport in aktivnosti: Fitnes center je na voljo gostom.Lokacija: Hotel se nahaja v mirnem delu VII. okrožja, blizu glavnih znamenitosti Budimpešte.Budimpešta je najbolj obiskano mesto na Madžarskem, znano po osupljivi arhitekturi, živahnem nočnem življenju in bogati kulturni sceni. Odkrijte slikovite ulice, termalne kopeli, svetovno znane glasbene nastope in okusno madžarsko kulinariko. Idealno tako za sprostitev kot raziskovanje mesta.
Classic soba z balkonom in dodatnim ležiščem - soba velikosti okoli 18 m2 je idealna za maks. 2 odrasli osebi in enega otroka. V sobi so kopalnica s tuš kabino, zakonska postelja in raztegljiv kavč, ki služi kot ležišče.
Classic soba z balkonom in dodatnim ležiščem - soba velikosti okoli 18 m2 je idealna za maks. 2 odrasli osebi in enega otroka. V sobi so kopalnica s tuš kabino, zakonska postelja in raztegljiv kavč, ki služi kot ležišče.
Apartma Duplex ima eno zakonsko posteljo in 2 enojni postelji, TV, klimatsko napravo, mini hladilnik in kopalnico s tušem ali kadjo.
Standardne sobe ponujajo vse potrebno za prijetno in sproščujočo izkušnjo. Občutek domačnosti dopolnjujejo brezplačen brezžični internet, sušilec za lase, sef, mini bar, grelnik vode ter brezplačna kava in čaj. Popoln kraj za začetek dneva – in prijeten kraj za vrnitev. Standardne sobe so idealne za udobno namestitev dveh gostov. Vsaka soba meri približno 20 m², nekatere pa imajo tudi balkon. Sobe so opremljene z dvema enojnima posteljama dimenzij 90×200 cm ali eno zakonsko posteljo dimenzij 180×200 cm. V izbranih sobah je mogoče namestiti tudi dodatno ležišče za tretjega gosta. Harmonična notranjost, umirjene barve in dobro opremljene ugodnosti zagotavljajo nemoten počitek. Vse naše sobe so funkcionalno zasnovane in polne naravne svetlobe.
Standardne sobe ponujajo vse potrebno za prijetno in sproščujočo izkušnjo. Občutek domačnosti dopolnjujejo brezplačen brezžični internet, sušilec za lase, sef, mini bar, grelnik vode ter brezplačna kava in čaj. Popoln kraj za začetek dneva – in prijeten kraj za vrnitev. Standardne sobe so idealne za udobno namestitev dveh gostov. Vsaka soba meri približno 20 m², nekatere pa imajo tudi balkon. Sobe so opremljene z dvema enojnima posteljama dimenzij 90×200 cm ali eno zakonsko posteljo dimenzij 180×200 cm. V izbranih sobah je mogoče namestiti tudi dodatno ležišče za tretjega gosta. Harmonična notranjost, umirjene barve in dobro opremljene ugodnosti zagotavljajo nemoten počitek. Vse naše sobe so funkcionalno zasnovane in polne naravne svetlobe.
Standardne sobe ponujajo vse potrebno za prijetno in sproščujočo izkušnjo. Občutek domačnosti dopolnjujejo brezplačen brezžični internet, sušilec za lase, sef, mini bar, grelnik vode ter brezplačna kava in čaj. Popoln kraj za začetek dneva – in prijeten kraj za vrnitev. Standardne sobe so idealne za udobno namestitev dveh gostov. Vsaka soba meri približno 20 m², nekatere pa imajo tudi balkon. Sobe so opremljene z dvema enojnima posteljama dimenzij 90×200 cm ali eno zakonsko posteljo dimenzij 180×200 cm. V izbranih sobah je mogoče namestiti tudi dodatno ležišče za tretjega gosta. Harmonična notranjost, umirjene barve in dobro opremljene ugodnosti zagotavljajo nemoten počitek. Vse naše sobe so funkcionalno zasnovane in polne naravne svetlobe.
Namestitev: Hotel ima 19 namestitvenih enot, od tega dva luksuzna apartmaja in 17 sodobno opremljenih sob, kjer so gostom na voljo internet, TV, sef, regulacija temperature in mini bar. Economy soba: zakonska postelja, minibar, sef, smart TV, telefon, klima, sušilnik za lase, toaletni pribor, omara, brisače, delovni kotiček, tuš.
Sobe: Hotel ponuja okusno opremljene sobe, zasnovane za udobje in sprostitev. Vse sobe so opremljene s klimatsko napravo, brezplačnim Wi-Fi-jem, satelitsko televizijo, minibarom, sefom ter zasebno kopalnico s prho ali kadjo, sušilcem za lase in brezplačnim toaletnim priborom.
Ruta R1: Reka – otok Krk – otok Rab – Zadar – Nacionalni park Kornati – zadarski arhipelag – otok Lošinj – otok Cres – RekaSobota: Reka–otok Krke potujete v Reko z avtomobilom, lahko v pristanišče vstopite od 8.30 do najkasneje 12.00. Tukaj boste raztovorili svojo prtljago, ki bo shranjena pod našim varstvom, dokler kabine ne bodo pripravljene za uporabo ob 11.30. Naši predstavniki vas bodo usmerili do garaže in vas odpeljali nazaj v pristanišče. Upoštevajte, da je čas vkrcanja med 11.30 in 13.00. Po vkrcanju vam bo naš predstavnik ponudil pijačo dobrodošlice in vas predstavil posadki ladje ter vašim sopotnikom. Po tem bomo dvignili sidro in odpluli proti čudovitemu otoku Krku. Naš prvi postanek je skriti zaliv, kjer se boste prvič lahko potopili v čudovito Jadransko morje. Nadaljujemo proti Krku, glavnemu mestu otoka, ali proti Punatu, našemu pristanišču za nočitev.Nedelja: otok Krk–otok RabPo zajtrku se odpravimo na naslednji otok, gremo na Rab. Približno dve uri kasneje se bomo zasidrali v romantičnem zalivu, kjer boste imeli dovolj časa za kopanje in sončenje. V očarljivo mesto Rab prispemo v poznih popoldanskih urah. Pričakal nas bo vodič in nas popeljal na ogled mesta. Zgodovinsko jedro Raba se razteza vzdolž ozkega, skalnatega rta, oblitega z morjem, in je prepoznavno po svojih mogočnih zvonikih. Skozi staro mestno jedro tečejo tri ulice - Donja ulica s peščico lokalov, Srednja ulica je znana po butikih, trgovinah s spominki in slaščičarnah, Gornja ulica pa vodi do štirih cerkva in njihovih zvonikov. Nočitev na Rabu.Ponedeljek: Otok Rab–ZadarDanes zapuščamo Kvarnerski zaliv in plujemo proti Dalmaciji. Po odmoru za kopanje prispemo v Zadar, središče severne Dalmacije. Ko pristanemo v Zadru, nas bo pričakal lokalni vodnik, ki nas bo popeljal na sprehod skozi obzidano mesto, pokazal nam bo edinstvene znamenitosti, kot so rimski forum, cilindrična cerkev sv. Donata ali katedrala sv. Stošije. Uživajte v promenadah z elegantnimi butiki in živahnimi lokali, prepustite se zvokom Morskih orgel na Rivi, katerih melodijo valov ustvarjajo in poznajo po vsem svetu. Nočitev v Zadru.Torek: Zadar–Narodni park Kornati–Zadrski arhipelagTo je zagotovo vrhunec našega potovanja! Čudovita pokrajina, nešteto majhnih in večjih otokov ter turkizno morje - Kornati so res enkraten raj na zemlji. Največji in najbolj razčlenjen arhipelag v Jadranu sestavlja 147 otokov, otočkov in grebenov, ki se razprostirajo na površini 35 km. Naše križarjenje nadaljujemo iz Zadra proti Proversi, ozkemu prehodu med Dugim otokom in Kornati, ki je vhod v edinstven narodni park. Po prehodu skozi markantno območje nacionalnega parka bomo nadaljevali plovbo proti severu in se zasidrali ob enem od številnih otokov čudovitega zadrskega arhipelaga - Dugi otok, Zverinac, Molat ali Olib.Sreda: Zadarski arhipelag – otok LošinjPlujemo naprej proti otoku Lošinju. Poleg tega, da je znana po 300 sončnih ali rahlo oblačnih dneh na leto, je znana tudi po gostih borovih gozdovih. Z malo sreče bomo morda videli delfine, ki se igrajo z valovi. V morju, ki obdaja otok Lošinj, je namreč več kot 200 delfinov, registriranih v projektu "Jadranski delfini". Po odmoru za kopanje prispemo na Mali Lošinj, kjer bomo večer in nočitev.Četrtek: otok Lošinj–otok CresDanes plujemo proti sosednjemu otoku Cresu. Za otok so značilni neskončni oljčni nasadi in neštete črede ovac. Ni treba posebej poudarjati, da je jagnjetina na ražnju ena bolj znanih specialitet otoka Cresa. Po obveznem postanku za kopanje nadaljujemo plovbo proti slikovitemu mestu Cres, kjer bomo prenočili.Petek: otok Cres–RekaČas je, da se poslovimo od naših otokov. Iz Cresa plujemo ob vzhodni obali Istre proti Reki z nujnim postankom za kopanje v morju. Nočitev v reškem pristanišču.Sobota: IzkrcanjePo zajtrku izkrcanje do 9.00 ure.Opomba: Trasa se lahko spremeni zaradi lokalnih razmer in trenutnih vremenskih razmer.
HIŠKA PONUJA: 3 ločene spalnice (2 + 4 + 2), dnevno sobo, opremljeno kuhinjo (posoda, hladilnik, pomivalni stroj, pečica, mikrovalovna pečica), kopalnico z WC-jem (pralni stroj, fen), TV in Wi-Fi, klimo, električni panelni radiator. Na voljo so tudi brisače in posteljnina ter vrtni prostor z žarom.
Vse sobe so klimatizirane, imajo balkon in ponujajo brezplačno WiFi povezavo. Superior soba z zakonsko ali enojnima posteljama je prostorna soba z lesenim pohištvom in zasebno kopalnico s prho ali kadjo. Te enote se nahajajo v glavni stavbi in nudijo pogled na bazen ali park. Soba vključuje balkon, TV, minibar in sef.
Apartmaji v Vasi Lipa so zasnovani v tradicionalnem slogu in nudijo udobno ter samostojno bivanje v mirnem naravnem okolju. Vsi apartmaji so funkcionalno opremljeni s kuhinjo, kopalnico in dnevnim prostorom ter so primerni tako za pare kot družine, ki si želijo sproščenega oddiha v bližini termalne in wellness ponudbe.Apartma tip A je manjši apartma za do 2 osebi (približno 30 m²), ki vključuje spalni prostor z dvema ležiščema, popolnoma opremljeno kuhinjo, kopalnico in WC ter satelitsko TV. Apartma je prijeten in funkcionalen – odlična izbira za pare ali individualne goste, ki si želijo udobja in samostojnosti v zelenem okolju Term Olimia.Apartma tip B je nekoliko večji (približno 31,7 m²) in lahko sprejme do 3 osebe – ponuja spalni prostor z dvema ležiščema in dodatnim kavčem. Prav tako ima kuhinjo, kopalnico, satelitsko TV in talno ogrevanje, zaradi česar je prijeten za družine ali manjše skupine, ki želijo udobno namestitev s prostorom za počitek.Apartma tip D je prostoren (približno 36,65 m²) in primeren za do 4 osebe – ima spalnico z dvema ležiščema ter dva kavča v dnevnem prostoru. Poleg tega vključuje dnevno sobo, kuhinjo, kopalnico, satelitsko TV in talno ogrevanje. Zaradi dodatnega prostora in ločenega dnevnega dela je idealen za družine ali goste, ki si želijo več udobja in prostora med bivanjem.
Vse sobe so klimatizirane, imajo balkon in ponujajo brezplačno WiFi povezavo. Superior soba z zakonsko ali enojnima posteljama je prostorna soba z lesenim pohištvom in zasebno kopalnico s prho ali kadjo. Te enote se nahajajo v glavni stavbi in nudijo pogled na bazen ali park. Soba vključuje balkon, TV, minibar in sef.
Vse sobe so klimatizirane, imajo balkon in ponujajo brezplačno WiFi povezavo. Superior soba z zakonsko ali enojnima posteljama je prostorna soba z lesenim pohištvom in zasebno kopalnico s prho ali kadjo. Te enote se nahajajo v glavni stavbi in nudijo pogled na bazen ali park. Soba vključuje balkon, TV, minibar in sef.
Vse sobe so klimatizirane, imajo balkon in ponujajo brezplačno WiFi povezavo. Superior soba z zakonsko ali enojnima posteljama je prostorna soba z lesenim pohištvom in zasebno kopalnico s prho ali kadjo. Te enote se nahajajo v glavni stavbi in nudijo pogled na bazen ali park. Soba vključuje balkon, TV, minibar in sef.
Vse sobe so klimatizirane, imajo balkon in ponujajo brezplačno WiFi povezavo. Superior soba z zakonsko ali enojnima posteljama je prostorna soba z lesenim pohištvom in zasebno kopalnico s prho ali kadjo. Te enote se nahajajo v glavni stavbi in nudijo pogled na bazen ali park. Soba vključuje balkon, TV, minibar in sef.
Vse sobe so klimatizirane, imajo balkon in ponujajo brezplačno WiFi povezavo. Superior soba z zakonsko ali enojnima posteljama je prostorna soba z lesenim pohištvom in zasebno kopalnico s prho ali kadjo. Te enote se nahajajo v glavni stavbi in nudijo pogled na bazen ali park. Soba vključuje balkon, TV, minibar in sef.
Standardna dvoposteljna soba: Do prenovljenih sob vodi interaktivni hodnik z dogodivščinami, kjer prijetne barve, moderno pohištvo in edinstveni detajli zagotavljajo relaksacijo in domače udobje. Sobe s površino 24 m2 so idealne za relaksacijo parov in družin z enim otrokom, odlična pa so tudi za enega starša in njegovega/njenega otroka/otroke.
Family suite: Naši družinske suite s površino 43–45 m2 so kot majhna stanovanja. Dve ločeni sobi nudita domače udobje za relaksacijo dveh odraslih in dveh ali treh otrok. Spalnica staršev je prijetno udobna, medtem ko v otroški sobi majhne otroke čaka pograd, živahne barve in oblike. V prostorni kopalnici s tušem se lahko vsa družina posveti sebi, v kuhinjskem kotičku pa si lahko kadar koli v dnevu pogrejete otroški obrok. V apartmajih so na voljo tudi stolčki za hranjenje.Kaj je zagotovljeno v naših Family suitah?balkon ● kopalnica s tušem, wc-jem in sušilcem za lase ● brisače ● kopalni plašči za odrasle ● TV ● telefon ● sef za prenosni računalnik ● brezplačen Wi-Fi ● klimatska naprava poleti
Family suite: Naši družinske suite s površino 43–45 m2 so kot majhna stanovanja. Dve ločeni sobi nudita domače udobje za relaksacijo dveh odraslih in dveh ali treh otrok. Spalnica staršev je prijetno udobna, medtem ko v otroški sobi majhne otroke čaka pograd, živahne barve in oblike. V prostorni kopalnici s tušem se lahko vsa družina posveti sebi, v kuhinjskem kotičku pa si lahko kadar koli v dnevu pogrejete otroški obrok. V apartmajih so na voljo tudi stolčki za hranjenje.Kaj je zagotovljeno v naših Family suitah?balkon ● kopalnica s tušem, wc-jem in sušilcem za lase ● brisače ● kopalni plašči za odrasle ● TV ● telefon ● sef za prenosni računalnik ● brezplačen Wi-Fi ● klimatska naprava poleti
Classic dvoposteljna soba je velikosti 20 m2 in vsebuje dve enoposteljni postelji, kopalnico, LCD televizijo, Wi-Fi in telefon.
Dvoposteljna soba je klimatizirana in ima površino 22-26 m2. Sobe imajo vzhodno ali zahodno lego, z zakonsko posteljo ali dvema enojnima posteljama eno poleg druge. Na zahtevo je mogoče v sobe namestiti otroško posteljico. Večina sob ima teraso ali balkon z vrtno garnituro. Soba vsebuje LED televizor z ravnim zaslonom in satelitskimi programi, kopalnico s tušem in sušilnikom za lase, hladilnik.
Dvoposteljna soba je klimatizirana in ima površino 22-26 m2. Sobe imajo vzhodno ali zahodno lego, z zakonsko posteljo ali dvema enojnima posteljama eno poleg druge. Na zahtevo je mogoče v sobe namestiti otroško posteljico. Večina sob ima teraso ali balkon z vrtno garnituro. Soba vsebuje LED televizor z ravnim zaslonom in satelitskimi programi, kopalnico s tušem in sušilnikom za lase, hladilnik.
Comfort soba (velikosti 22 m²) je primerna za družine. V dvoposteljni sobi sta na voljo do dve dodatni ležišči. Prostorne ter lepo urejene in opremljene sobe hotela vam omogočajo prijetno bivanje s čudovitim razgledom na park ali bazene. V vsaki sobi se nahaja TV in telefon. Na voljo je brezplačni Wi-Fi.
Nastanitvene enote v zasebnih planinskih kočah so postavljene na posestvu na način, da se gostje počutijo svobodno in v objemu narave. Kombinacija lesa in kamna prevladuje v notranjosti, s sodobnim pohištvom, ki ustvarja občutek udobja in maksimalnega užitka.
Nastanitvene enote v zasebnih planinskih kočah so postavljene na posestvu na način, da se gostje počutijo svobodno in v objemu narave. Kombinacija lesa in kamna prevladuje v notranjosti, s sodobnim pohištvom, ki ustvarja občutek udobja in maksimalnega užitka.
Dvosoben apartma: Velikost apartmaja: 75 m² - Klimatiziran apartma z ločenim vhodom ima 1 dnevno sobo, 2 ločeni spalnici ter kopalnico s kadjo in prho. Popolnoma opremljena kuhinja vključuje štedilnik, hladilnik, pomivalni stroj in kuhinjske pripomočke. Prostoren apartma s pogledom na mesto vključuje pralni stroj, zvočno izolirane stene, opremo za pripravo čaja in kave ter kabelsko TV z ravnim zaslonom. V namestitveni enoti so 4 ležišča.
Apartma je prostoren in meri približno 46 m² ter ponuja udobno bivanje za dve osebi, saj vključuje veliko zakonsko posteljo in raztegljiv kavč. Posebnost apartmaja je hidromasažna kad, ki poskrbi za dodatno sprostitev, poleg tega pa ima tudi lastno kopalnico z vsemi potrebnimi pripomočki. Gostom je na voljo dobro opremljena kuhinja s kuhalno ploščo, hladilnikom, posodo in pečico, apartma pa dopolnjujejo prostor za sedenje, TV z ravnim zaslonom, klima ter minibar.
Dvoposteljna soba z zakonsko posteljo/ločenima posteljama in balkonom (površine 18 m²) ima TV z ravnim zaslonom, mini bar, pisalno mizo, brisače, klimatsko napravo, garderobno omaro in zasebno kopalnico s kadjo ali tušem in sušilcem za lase.
Dvoposteljna soba z zakonsko posteljo/ločenima posteljama in balkonom (površine 18 m²) ima TV z ravnim zaslonom, mini bar, pisalno mizo, brisače, klimatsko napravo, garderobno omaro in zasebno kopalnico s kadjo ali tušem in sušilcem za lase.
Dvoposteljna soba z zakonsko posteljo/ločenima posteljama in balkonom (površine 18 m²) ima TV z ravnim zaslonom, mini bar, pisalno mizo, brisače, klimatsko napravo, garderobno omaro in zasebno kopalnico s kadjo ali tušem in sušilcem za lase.
Standard dvoposteljna soba ima zakonsko posteljo, klimatsko napravo, delovno mizo, ogledalo, majhen kavč, sef, satelitsko televizijo z ravnim zaslonom, kopalnico s tušem in balkon s pogledom na bazen ali park.
Sobe: Hotel Vezir Palace ponuja moderno opremljene sobe s TV-jem, kopalnico, pisalno mizo in možnostjo ločitve ali združitve postelj. Sobe so kot nalašč za sprostitev po napornem dnevu.
Sobe: LH Lloyd Roma ponuja sodobno opremljene sobe s klimatsko napravo, lastno kopalnico, TV in pisalno mizo. Sobe so zasnovane za udobje in sprostitev po dnevu ogledov.
Sobe: LH Lloyd Roma ponuja sodobno opremljene sobe s klimatsko napravo, lastno kopalnico, TV in pisalno mizo. Sobe so zasnovane za udobje in sprostitev po dnevu ogledov.
Standard plus soba: 19 m², pogled na vrt ali gore, udobne postelje, klima, lastna kopalnica, TV z ravnim zaslonom, minibar in sef.
Superior dvoposteljna soba: 23-25 m², dodatno ležišče, udobne postelje, klima, lastna kopalnica, TV z ravnim zaslonom, minibar in sef.
Dvoposteljna soba v Ferienhotel Alber je udobno in prijetno opremljena, idealna za sproščen oddih v dvoje. Ponuja prijeten ambient z veliko posteljo, prostor za počitek ter urejeno kopalnico z vsemi osnovnimi pripomočki. Primerna je za miren oddih, saj nudi domač občutek in udobje po aktivnem dnevu v naravi ali na smučišču..
Vse sobe in apartmaji so na novo in sodobno zasnovani in vsebujejo: SAT TV, klimatsko napravo, hladilnik, sef, sušilnik za lase. Večina sob ima balkon in čudovit razgled na Jadransko morje in otoke. Bližina plaže (200 m), športnega centra (300 m), sprehajališča, kot tudi vseh ostalih objektov, potrebnih za popoln dopust, so najboljši pogoj za prijeten in kvaliteten oddih.
Vse sobe in apartmaji so na novo in sodobno zasnovani in vsebujejo: SAT TV, klimatsko napravo, hladilnik, sef, sušilnik za lase. Večina sob ima balkon in čudovit razgled na Jadransko morje in otoke. Bližina plaže (200 m), športnega centra (300 m), sprehajališča, kot tudi vseh ostalih objektov, potrebnih za popoln dopust, so najboljši pogoj za prijeten in kvaliteten oddih.
Vse sobe in apartmaji so na novo in sodobno zasnovani in vsebujejo: SAT TV, klimatsko napravo, hladilnik, sef, sušilnik za lase. Večina sob ima balkon in čudovit razgled na Jadransko morje in otoke. Bližina plaže (200 m), športnega centra (300 m), sprehajališča, kot tudi vseh ostalih objektov, potrebnih za popoln dopust, so najboljši pogoj za prijeten in kvaliteten oddih.
Dvoposteljna soba z zakonsko posteljo/ločenima posteljama in balkonom (površine 18 m²) ima TV z ravnim zaslonom, mini bar, pisalno mizo, brisače, klimatsko napravo, garderobno omaro in zasebno kopalnico s kadjo ali tušem in sušilcem za lase.
Vse sobe in apartmaji so na novo in sodobno zasnovani in vsebujejo: SAT TV, klimatsko napravo, hladilnik, sef, sušilnik za lase. Večina sob ima balkon in čudovit razgled na Jadransko morje in otoke. Bližina plaže (200 m), športnega centra (300 m), sprehajališča, kot tudi vseh ostalih objektov, potrebnih za popoln dopust, so najboljši pogoj za prijeten in kvaliteten oddih.
Vse sobe in apartmaji so na novo in sodobno zasnovani in vsebujejo: SAT TV, klimatsko napravo, hladilnik, sef, sušilnik za lase. Večina sob ima balkon in čudovit razgled na Jadransko morje in otoke. Bližina plaže (200 m), športnega centra (300 m), sprehajališča, kot tudi vseh ostalih objektov, potrebnih za popoln dopust, so najboljši pogoj za prijeten in kvaliteten oddih.
Standard soba: klima, telefon, sef, mini bar, sušilnik za lase, kopalni plašč in copate, bio kozmetika, TV.
Mobilna hiška Lotus se nahaja v Biogradu na Moru, manj kot 1 km od plaže Dražica, 1,9 km od plaže Lumbrak in 2,4 km od marine Kornati, in ponuja zasebno plažo ter teraso. Mobilna hiška ima 2 spalnici, dobro opremljeno kuhinjo s pečico in kuhalno ploščo, dnevno sobo z raztegljivim kavčem in televizorjem z ravnim zaslonom. Enota ponuja namestitev za 4+2 osebe.
Zaključek šole v Gardaland – nepozabna nagrada za uspešno leto!Po napornem šolskem letu si učenci zaslužijo pravo pustolovščino – in prav Gardaland je popolna izbira za nepozaben zaključni izlet! Eden najbolj priljubljenih zabaviščnih parkov v Evropi ponuja vrhunsko kombinacijo adrenalina, zabave in sprostitve, ki bo navdušila tako mlade kot spremljevalce.Za ljubitelje vznemirjenja so tu nepozabne vožnje, kot sta Raptor in Oblivion: The Black Hole, kjer adrenalin ne popusti niti za sekundo. Tisti, ki si želijo bolj pravljičnega doživetja, pa bodo uživali v čarobnih kotičkih, kot sta Fantasy Kingdom in Peppa Pig Land, kjer zabava sreča domišljijo.Posebno vrednost izletu daje tudi vključena kombinirana vstopnica, ki poleg vstopa v park (1. dan in 1. vstop) vključuje še obisk Gardaland SEA LIFE Aquarium (1. dan kot drugi vstop ali 2. dan zaporedno), kjer boste odkrivali čudovit podvodni svet, ter LEGOLAND Water Park Gardaland (1. dan kot drugi vstop ali 2. dan zaporedno), ki ponuja obilico vodne zabave in osvežitve. Kombinirana vstopnica velja za osebe višje od 90 cm in jo je možno izkoristiti v dveh zaporednih dneh*, kar omogoča še bolj sproščeno in celovito doživetje.Poleg številnih atrakcij park ponuja tudi pestre predstave, animacije in dogodivščine, ki poskrbijo za smeh, druženje in nepozabne skupne trenutke. Gardaland je idealen kraj za utrjevanje prijateljstev in ustvarjanje spominov, ki bodo ostali še dolgo po zadnjem šolskem dnevu.Posebno čarobnost izletu doda tudi njegova lega ob Gardsko jezero, kjer se odpirajo čudoviti razgledi in možnosti za kratek oddih v naravi. Okolica ponuja prava mala zaklada, kot so Sirmione, Riva del Garda in Malcesine, ki s svojo slikovitostjo dopolnijo celotno doživetje.Zaključite šolsko leto v slogu – z izletom, polnim smeha, adrenalina in nepozabnih trenutkov!
Predviden urnik plovbe:Zbor potnikov: 7:00 na glavnem pomolu Piran (odhod vsako soboto)Odhod iz Pirana: 8:00Prihod v Benetke: 11:00Odhod iz Benetk: 17:00Prihod v Piran: 20:00
Mobilna hiška Comfort: Prostorne mobilne hišice Comfort so idealen kraj za počitnice v naravi z družino in prijatelji. Mobilne hišice zagotavljajo udobno namestitev za 4 osebe + otroka do 9,99 let. Kuhinja z jedilnico je opremljena s štedilnikom, hladilnikom, aparatom za kavo ter osnovnim priborom in posodo. Sprostite se na zunanji terasi z mizo, stoli in ležalniki ter uživajte v čudovitih sončnih zahodih in zelenih oljkah, ki vas obdajajo.
Standard dvoposteljna soba morska stran z balkonom - Velikost sobe 13m2, balkon, morska stran, tuš.
Standard dvoposteljna soba morska stran z balkonom - Velikost sobe 13m2, balkon, morska stran, tuš.
Troposteljna soba z balkonom, morska stran: ločeni postelji, možnost dodatnega ležišča, lastna kopalnica
Standard dvoposteljna soba morska stran z balkonom - Velikost sobe 13m2, balkon, morska stran, tuš.
Standard dvoposteljna soba morska stran z balkonom - Velikost sobe 13m2, balkon, morska stran, tuš.
Deluxe dvoposteljna soba - Uživajte v vrhunskem udobju v sobah enega najbolje ocenjenih hotelov na Pagu. Poskrbljeno je za vsako podrobnost, da vam zagotovimo prijetno okolje za popolno sprostitev. Deluxe sobe združujejo sodoben, svetel ambient in udobje, hkrati pa predstavljajo najbolj dostopno izbiro v ponudbi. Vse sobe imajo francosko okno. Na voljo je 1 zakonska postelja ali ločeni postelji. Soba obsega 1 spalnico in 1 kopalnico ter meri 23 m².
Opomba: Osnovni paket vključuje let na relaciji Trst – Palermo ali Catania – Trst. Po želji je možno urediti tudi odhod z letom Zagreb – Palermo – Zagreb, ki je na voljo ob torkih, četrtkih in sobotah.
Sobe elegantnega hotela Vila Ružica zaznamujejo tople, zemeljske barve; v njih boste poleg osnovne opreme našli tudi mini bar in zasebno kopalnico s fenom.
Standardna dvoposteljna soba vključuje: zakonsko posteljo King Size, brezplačen Wi-Fi, sef, klimatsko napravo in mini bar.
Standardna dvoposteljna soba vključuje: zakonsko posteljo King Size, brezplačen Wi-Fi, sef, klimatsko napravo in mini bar.
